2733
2739
عنوان

مامان هایی که بچه ی زیر یک سال دارن .........

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 39 پست
مامان آرمان گل نظرات مامان ایلیا رو حتما بخون ...
می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامانا منم بچه سه ماهه دارم ولی خداروشکر این جور که شماها میگید نیست نمیگم هنوزم مثل قبلم ولی فرق چندانی هم نکرده ... البته شوهرم خیلی کمکمه خیلیییییییییی

یه چیزی هم برام سواله اونایی که میگن وقت شونه کردنم ندارن چطور وقت نینی سایت اومدنو دارن ؟ خوب برن موهاشونو شونه کنن ههههههههههههه
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجــــــــــل فرجــــــــــهم ***** لباس زنانه ترک به بهترین قیمت samaashop.mihanblog.com
ترنم جان سلام

خستگی عزیزم نمی ذاره آدم بایسته جلو آینه ... حتا این جور مواقع آدم حالش از خودش بهم می خوره .... تو این جور وقتا بچه ها حسود می شن تا مامان هاشون بخواد یه کم استراحت کنه و یا به خودش برسه و یا غذا بخوره صداشون در میاد بهونه گیر می شن مدام گریه می کنن اذیت های شیر خوردن میاد سراغشون ...

نمی دونم شاید تجربه شو نداری درک نمی کنی من چی می گم .
شوهر من صبح می ره شرکت دم دم ها ی غروب میاد خونه
من هستم و تنهایی با یه بچه ای که از از اول به دنیا اومدن با شب نخوابیدن ها و زیاد شیر خوردن ها و پوشک خیس کردن های زیادش خسته م کرده و گذشته از اون باید غذا درست کنی برای نی نی آشپزی کنی و خونت همیشه مرتب باشه .

این جوری می شه که نی نی سایت اومدن کمی روحیه آدمو عوض می کنه .

می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
manam miboosameeeeet
vaaay Noora har chi az ninit gofti eyne maneeeeeee
daghighan
bebin bazi bache ha kheili bi darde saran mamanashoon rahatan
mesle dokhtar ammeye man
vali vaaaaaaaay az in pesarake man
hala alan ke khoob shode
taze azizam shohare man aval hafte miraft akhare hafte mioomad
man tanhaye tanha boodam
rooz be rooz behtar mishe azizam
زندگیم را دوست دارم،
تقدیم به مامان ایلیا

هر چی آرزوی خوبه مال تو

هر چی که خاطره داری مال من

اون روزای عاشقونه مال تو

این شبای بیقراری مال من

خیلی خوبی عزیزم .

2740
نورا جونم درست میگی عزیزم ولی دختر من تو خانواده نق نقو ترین بچه است ... شبا تا پنج شش صبح بیداره ...

دو ساعت دوساعت شیر میخوره حداقل نیم ساعت...

منم تا کاری میخوام بکنم شروع میکنه نق زدن ولی اگه بخوام توجه کنم خوب از زندگی میفتم ...

تا میخوابه کارهامو میکنم البته بگم خوابش خیلی سبکه ...

شوهر منم صبح میره غروب میاد ...

من هفته ای یکبار جمعه ها همسرم خونه رو حسابی تمیز میکنیم تو طول هفته هم خودم هر روز مرتب میکنم تا وقت گیر میارم

یه جورایی خونم همیشه مرتبه ...

شبا هم شام زیاد میزارم که فردا ناهار داشته باشم ...

فقط خواستم بگم دوستم که درکت میکنم و برنامم اینه شاید کمکت باشه
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجــــــــــل فرجــــــــــهم ***** لباس زنانه ترک به بهترین قیمت samaashop.mihanblog.com
من گاهی وقتا انرژی ندارم یعنی واقعا کم میارم . وقتی صدای بچه م میاد اگه نرم سراغش شروع می کنه جیغ و داد ...

که دقیقا حالا داره همین کار و می کنه باید برم بهش برسم .