2737
2734
عنوان

تجربه امپول فشار در زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 57006 بازدید | 24 پست

منم تا اخر هفته ی چهل صبر کردم خبری نشد دکتر گفت بیا امپول فشار بزن منم خوش و خرم رفتم کیسه ی ابم و پاره کردن امپول فشارم زدند دهانه رحمم بعد ۹ ساعت فقط یک و نیم سانت باز شد اونم با کلی تحریک کردن و امااااا دردهاااااا خدا نصیب نکنه بزای همین یک و نیم سانت خدا میدونه چه دردی و تحمل کردم  اصلا قابل مقایسه با درد مریودی نیست خیلی فجیع بود دردها اخرشم سز شدم  خدا وکیلی با اون همه درد سزارین هنوزم میگم درد سزارین کمتر از طبیعی بود

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تا اخر هفته ی چهل صبر کردم خبری نشد دکتر گفت بیا امپول فشار بزن منم خوش و خرم رفتم کیسه ی ابم و ...

سلام عزیزم خوبی؟ وقتی چهل هفته ات تموم شد و رفتی برای آمپول فشار، خودت قبلش اصلا باز نشده بودی؟ 

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
سلام عزیزم خوبی؟ وقتی چهل هفته ات تموم شد و رفتی برای آمپول فشار، خودت قبلش اصلا باز نشده بودی؟  ...

سلام ممنونم.. راستش از چند روز پیش میرفتم مطب دکتر و اون تحریک میکرد دهانه ی رحم و که باعث شده بود فقط یک سانت باز بشم ولی روز زایمان با وجود امپول فشار  هیچ پیشرفتی نکردم و باز نمیشد

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
2728
سلام ممنونم.. راستش از چند روز پیش میرفتم مطب دکتر و اون تحریک میکرد دهانه ی رحم و که باعث شده بود ف ...

اخه من خودم 2 سانت باز شدم شنبه معاینه کرد گف دو سانت شدی ولی دردام شروع نشده هنوز. دوشنبه چهل هفتم تموم میشه و باید برم بستری شم نمیدونم چون دهانه ام خودش باز شده آمپول فشار کمکم میکنه یا سخت تر میشه  

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
اخه من خودم 2 سانت باز شدم شنبه معاینه کرد گف دو سانت شدی ولی دردام شروع نشده هنوز. دوشنبه چهل هفتم ...

غصشو نخور اگه خودت باز شدی احتمال پیشرفتت هست . خدا کریمه نترس

غصشو نخور اگه خودت باز شدی احتمال پیشرفتت هست . خدا کریمه نترس

آره خودم باز شدم تحریک نکرده. خدا کنه امیدوارم. اصلا دلم نمیخواد سزارین بشم خیلی تلاش کردم که طبیعی زایمان کنم خداکنه تلاشم نتیجه بده

2740
آره خودم باز شدم تحریک نکرده. خدا کنه امیدوارم. اصلا دلم نمیخواد سزارین بشم خیلی تلاش کردم که طبیعی ...

عزیزم با امپول فشار زاییدی؟؟چقدر طول کشید فول بشی؟

خدایا شکرت💕