2737
2739
عنوان

کسی هست دخترش مدرسه سوده یا راه رشد بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29837 بازدید | 38 پست
دختر منم میره سوده امسال پنجمه مامان آوا راست میگه سوالی داری بپرس

امسال کنکور داره حتما 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم میره سوده امسال پنجمه مامان آوا راست میگه سوالی داری بپرس

سلام مامان جان من دخترم رو برای پایه اول دبستان میخوام سوده ثبت نام کنم 

شما راضی هستین؟؟راه رشد بهتره یا سوده؟ اطلاعی دارین؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

2731
سوده و من دخترم میره عالیه خیلی راضیممممممم معاون پایه پنجم خانم حافظی خیلی پیگیر هست 

سلام 

مامان جان من دخترم رو برای پایه اول دبستان میخوام سوده ثبت نام کنم 

شما راضی هستین؟؟راه رشد بهتره یا سوده؟ اطلاعی دارین؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام 

شب همه تون بخیر باشه 

من برای پرسشنامه ی پایان نامه ام نیاز به مادرانی دارم که فرزند یا فرزندانی بین دو تا 12 سال دارند و راستش چیزی تا زمان ارائه م نمونده و به کمکتون واقعا احتیاج دارم 

میشه اگر کسی رو میشناسید که واجد این شرایط هست لطف کنید و لینک پرسشنامه رو براش بفرستید و ازشون بخواید که برای کسای دیگه هم بفرستند ؟

خیلییی ممنونممم

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJ84v6bSu9ncJnuRIsBnP8i1DcX3RUaH3wn2Q7MjQ5a9X_7g/viewform?usp=sf_link

سلام  مامان جان من دخترم رو برای پایه اول دبستان میخوام سوده ثبت نام کنم  شما راضی هستین ...

سلام عزیزم شما مدرسه سوده ثبت نام کردید ؟ منم قصد دارم سوده ثبت نام کنم دوست دارم در مورد سوده بیشتر اطلاعات داشته باشم مخصوصا الان تو این شرایط کرونا بدونم چه جور مدرسه ای هست ممنون میشم از راهنماییتون

من پسرم راه رشد پسرانه متوسطه میرفت جالبه تعدادی شاگرد زرنگ رو دور هم جمع کردند و موفقیت آن ها را به پای خود می‌نویسند. متاسفانه مدرسه راه رشد کوچکترین نقشی در ارتقای علمی و اجتماعی بچه ها ندارد و سراسر ادعاست. از کادر اجرایی تا معلمان کاملا غیر حرفه ای و غیر مسوولانه عمل می‌کنند. 

2740

سوده واقعا عالیه از نظر امکانات و فضا استخر و پاتیناژ و....

زبانش خیلی خوبه زمان آنلاین هم عالی بود از کلاس سوم به بعد کامپیوتر داره میز ها و کامل itیاد میگیرن خیلی پیشرفته اس من خودم سوده خوندم سلام گلبانگ که کنار راه رشته اصلا قابل مقایسه نیست ولی راه رشت نمیدونم هم بودم سوده از کلاس هفتم به بچه ها تبلت میده