2737
2734

الان لپ تاپ معمولی میشه خرید ولی سیستم گیمینگ نه 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

گیمینگ خیر

ولی برای کاربری عمومی میشه منتهی بدون مانیتور

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
۲٠ چی؟ 

بستگی داره که چه بازی هایی میخواید باهاش کنید 

اگه سبک باشه با ۲۳ تومن میشه منتهی بدون مانیتور

مانیتور باید داشته باشید

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑