2733
2739
عنوان

کیا روز سزارینشون شاد بودن و استرس نداشتن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون بلافاصله بعد از عمل هنوز ونریزی ادامه داره و بند نیومده . کمی بعد لخته میشه و نیاز به فشار داره . شنیدم تو اروپا کلا ساکشن میکنن . یه چیزی شبیه کورتاژ که هم خونریزی بعد از زایمان کمه و هم فشار نمیدن . البته صحتش رو نمیدونم فقط شنیدم
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ممنون گل یخ جون . خیلی هیجان دارم. بالاخره تجربه ی اولمه. فردا این موقع نی نی تو بغلمه. دعاکن سالم و سرحال باشیم هردومون میام اینجا عکس دو نفرمونو میذارم.
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند
صحرا جان برو استراحت کن . فردا حسرت خواب داری . به منم میگفتنولی از هیجان نمیتونستم بخوابم . تا 4 شب بعد از زایمان تقریبا نخوابیدم داشتم له میشدم دیگه . بیخوابی از یه طرف درد از یه طرف گریه بچه و نابلدی ....
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2738
چشم صبا جان. میدونم اما فکری هستم و سخت خوابم میبره این یکی دو شب! منم بیخوابی و بچه داری از پادرم میاره . میدونم. بخصوص اینکه من با بد خوابیو بیخوابی بدجوری مریض میشم. به هر حال من میرم سعی میکنم بخوابم. التماس دعا دارم از همه شما عزیزان. ایشالا همه به حاجت های دلتون برسید. شب بخیر.
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند
2706