2737
2734
عنوان

بهترین مهد کودک تو منطقه سعادت آباد رو میشه بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 22014 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از ابتدای سال تاکنون خیلی از مهدهای سعاوت آباد و شهرک غرب رو دیدم ولی هیچ مهد کاملا ایده آلی رو پیدا نکردم .توی همه اینها مهد ثمره زندگی از همه بهتر بود که پسرم رو حدود دو هفته است که میره من بنسبت راضیم.
سلام من پسرم مهد امید فردا میرفت به نظر من مهدکودکی افتضاح تر از این مهد در تهران که هیچ ، در ایران وجود نداره .من بخاطر این چند وقتی که پسرم رو این مهد فرستادم عذاب وجدان دارم . یک مدیر بی ادب و از خود راضی داره که هیچ وقت نمی تونی ببینیش هیچوقت وقت نداره یه خانمی بدتر از خودش به اسم رویا پایین می شینه که هم بد اخلاقه هم بی ادب و پر رو . همه بچه ها ازش میترسن. از لحاظ آموزشی که واقعا" بهترین روزهای یادگیری پسرم تباه شد از لحاظ غذا که بچه ها همه میگن غذامون گوشت نداره پلو و ماست و سوپ میده بعضی روزها خوراک لوبیا میده به بچه ها نون میده بزنن تو آبش بخورن بعضی روزا هم آش میده یا ساندویچ سوسیس به نظر شما بچه هایی که تو سن رشد هستن با خوراک لوبیا و آش سیر میشن یا سوسیس غذای خوبیه؟! تو هیچ ساعتی اجازه بازدید از کلاس یا مهد رو ندارید صبح جلوی در بچه رو تحویل میگیرن یعنی تو خیابون بعد از ظهر هم ساعت 3 به بعد تو همون خیابون تحویل میدن معلم هاشون هم خشن هستن دایما بچه ها تنبیه میشن حتی پسر من چند بار گفت تیچرم منو زده دردم اومده گریه کردم بهشون که گفتم گفتن بچه دروغ میگه امکان نداره، هر شکایتی که بکنی میگن بچه و مادر دروغ میگه یکی نیست بگه بچه های ما از صبح تا بعد از ظهر پیش شما هستن یعنی شما بچه دروغگو تربیت کردید؟! دوربین مدار بسته هم بهت اصلا نشون نمیدن بعضی وقت ها یه سی دی بهتون میدن که اصلا واقعی نیست مثلا سر کلاس 5 تا بچه هست دارن بازی میکنن که مثلا کلاس های ما خلوته و همه چی خوبه از لحاظ دستشویی که بچه ها میگن پی پی ممنوعه از ساعتی به بعدم که بچه ها میگن( دینا) جون( فکر کنم) دستشویی رو شسته گفته هیچ کس نباید بره چند بار پسر من با شورت کثیف اومده بهش میگم چرا میگه کسی نیومد منو بشوره چند بار میگفت جیشم داشت میریخت نمی تونستم دکمه شلوارمو باز کنم گریه کردم( دلم برای پسرم کباب شد) یا اینکه نظارتی برای دستشویی بچه ها وجود نداره ولی از حق نگذریم زری جون و عاطفه جون واقعا" عالی هستن پسر من اونا رو هنوز هم خیلی دوست داره تیچر های 2 تا 3 سال بودن واقعا" دلسوز و مهربون بودن من اینجا از اونها واقعا تشکر میکنم .
2731
ای خدا والا ادم میمونه من یک ماه نشد بچمو گلهای مطهر گذاشتم همه بچه ها مریض و بدحال همش فرزندم مریضه و عفونتها و ویروسها و باکتری به ارمغان میاره نمیدونم از مهده یا چیز دیگه
تولد تو رویای واقعی من است
کجای سعادت آباد هستن ؟ هزینه اشون رو میدونی ؟ چه آموزشهایی دارن ؟ آموزش زبان دارن؟ ببخشید خیلی س ...

سلام عزیزم امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید

ولی مامانی_مانی درست میگه عزیزم، کجای سعادت آباد، اصلا چه مولفه هایی مدنظرته، من اطلاعات خوبی از تمام مهدکودک های منطقه دارم.

من الناز نیک مهر هستم، پسرم حسین میره مهدکودک وانیا

من خیلی سریع و کوتاه سعی می کنم بهت از تجربه خودم بگم که چرا آخرش رسیدم به مهد وانیا، ولی تو اعتماد نکن برو مهدکودک های دیگه رو هم از نزدیک ببین، وحی منزل نیست انتخاب من، من فقط تجربیاتم رو میگم بهت

من پسرم 4 سالشه، مشکل عدم تمرکز و اختلال حسی داشت، زمانی که محل کارم در یوسف آباد بود، بردمش موسسه فرزندان برتر که کارشون در درمان کودکان بی نظیره، واقعا خانم صدیقیان و دکتر مجد در زمینه درمان کودکان بی همتا هستند (در آخر متن درباره این مشکل پسرم صحبت می کنم)

1 سال بعد محل کار من اومد سمت سعادت آباد بلوار دریا، از موسسه فرزندان برتر بهم پیشنهاد دادم ببرمش مهدکودک وانیا، در صورتی که من با تمام سختی های مسافتی که باید طی می کردم تا بخاطر مهدکودک صبح ها از یوسف آباد برسم سعادت آباد، ولی باز فرزندان برتر رو پیشنهاد میدادم، ولی از روی اعتمادی که به آقای مجد داشتم، گفتم وانیا رو هم بررسی کنم.

من تقریبا 6 تا مهدکودک رو بررسی کردم توی سعادت آباد، می تونم بگم، وانیا مهد برای من خیلی خوبه، قطعا براساس مشخصاتی که مد نظر تو هست، مهدکودک های بهتری از وانیا هم پیدا میشن ولی یه سری دلیل هست که وانیا رو من ترجیح میدم، شاید برای شما دلایل دیگر مهم تر باشه، پس مهدکودک های دیگه میتونن بهتر باشند.

بازخورد مادران و پدران: من بیرون درب همه مهدکودک ها وایسادم و از مادر و پدرها درباره اون 6 تا مهدکودک سوال پرسیدم، میتونم بگم 80 درصد نظرشون راجع به مهدکودکی که کودکشون رو می بردن مثبت بود، اما من دلیل چند تا مادر درباره وانیا بیشتر نظرم رو جلب کرد، مثل هزینه، غذا، کلاس ها، آرامش کودکان، درمان کودکان و ...

هزینه ثبت نام: یکی از مزیت های وانیا هزینه ثبت نام ش هست، با ناهار در حدود 1 میلیون تومان میشه، برای منی که کارمند هستم واقعا مناسبه، چون خودت میدونی سال 98 خیلی سال سختی ه، همینجوری بخوام به پسرم ناهار بدم حداقل برای ما 300 هزار تومان در میاد، به منظمی غذایی که وانیا هم میده نمیشه چون خودت میدونی کار بیرون و کار خونه چقدر با هم سخته

ناهار: من روی غذا خیلی تاکید دارم، بصورتی که چند بار سرزده به هوای برخی چیزها رفتم موسسه تا به پسرم سر بزنم و غذاشون رو چک کنم، در این حد بگم که برنج ایرانی و دست پخت قابل قبول، مثلا حسین نمیتونه خیلی ادویه بخوره منم روی نمک خوردن حساس هستم که غذاشون خداروشکر این دوتا رو رعایت می کنند

رفتار مربیان با کودکان ******: خب رسیدیم به رفتار مربیان با حسین، حسین تحت درمان بود و درمانش کامل بود من خیلی می ترسیدم که اگر حسین در فضای بدی قرار بگیره باز دوباره باید درمان بشه و وانیا چون درمان نداره مثل فرزندان برتر کار من سخت میشه، ولی میتونم بگم تو این 1 سال حسین هیچ بازگشتی نداشت، من این رو دلیل خیلی مهمی برای مادران می دونم، اینکه برخورد مربی با کودک انقدر خوبه که انگاری کودک اینجا هم تحت درمانه،

تعداد بچه ها نسبت به مربی ها خوبه فکر کنم 7 تا بچه 1 مربی ه

رفتار مدیر: خانم علی پور خیلی ماهه، بی نظیره، فکر کنم وانیا بیش از 17 ساله که تاسیس شده، قبلا سمت گیشا بودن فکر کنم که بعد اومدن سعادت آباد

فضای مهدکودک: همه مهدکودک های این منطقه یه خونه دو طبقه بدون حیاط و فضای بازی مناسب هستند، وانیا نسبت به ثبت نامی هاش فضای خیلی خوبی داره

بهداشت: بهداشت موسسه هست، خودشون میگن هر آخر هفته مهدکودک تمیز میشه، با ضدعفونی های خاصی. من اینو نمیدونم ولی واقعا حسین هروقت جوراب رنگ روشن می پوشه جورابش کثیف نمیشه این نشون میده که تمیزه محیط مهدکودک

امکانات بازی: اسباب بازی هاشون خوبه ولی برای من مهم نیست

یه سری کلاس هم که همه مهدکودک ها دارند دیگه این مهدکودک هم همین ها رو داره

در کل بازم تو مهدکودک های دیگر رو رصد کن، بهترین رو انتخاب کن. من که به نظر خودم بهترین رو انتخاب کردم.
شاید هیچ وقت بچه های وانیا این پست من رو نبینند ولی من سعی کردم بدون تعصب این متن رو برای همه مادران بنویسم تا ازش استفاده کنند. می خواستم از وانیا تشکر کنم که دیدم من برای کمک اومدم تشکر من متنی که نوشتم رو جهت دار می کنه پس تشکر نمی کنم :))))

سلام عزیزم من دخترم و مهد سدنا میبرم دوساله تو میدان کتاب ازش راضی بودم غذا و محیطش واقعا خوبه معلمای کاربلدی هم دارن مدیره منصفی هم داره ک باهام خیلی راه اومده 

2738
من از ابتدای سال تاکنون خیلی از مهدهای سعاوت آباد و شهرک غرب رو دیدم ولی هیچ مهد کاملا ایده آلی رو پ ...

سلام عزیزم خواستم بگم من دخترم و میبرم مهد سدنا تو میدون کتاب تا الان ک دوساله اونجا میره واقعا راضی بودم از نظره غذا و محیط و مربی هاشو ومدیریتش اگ مسیرش بهت میخوره مهده خوبیه