2737
2734
به به سلام مژگان جون.به سلامتی ایشاله.دیدی ترس نداشت.چی شد که راضی شدی سر موضعی بشی؟من 22 فروردین بیمارستان آتیه سزارین میشم.از بی حسی خیلی میترسم.از سردرد و کمردرد بعدش میترسم و اینکه فکر میکنم وقتی بچه رو میکشن بیرون تمام دل و روده ام بیرون میریزه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فریبا با دکتر کریمی سزارین داری؟ من از همه ترسو تر بودم دکتر بی هوشی اومد باهام صحبت کرد منم موندم هی گفتم نمیخوا م گفت نمی فهمی و ........بعد گفت پمپ درد هم میخوای گفتم اره بعد دوجای کمرم یه چیزی تزریق کرد که اصلا درد نداشت و نفهمیدم بعد هم دراز کشیدم و یه پرده کشیدن جلوی صورتم بعد کم کم پاهام داغ شد بعد یه پرده کلفت کشیدن بعد من گفتم هنوز سر نشده دکتر گفت شروع نکردیم بعد دیدم تکون میخورم من بعد چند تا تکون صدای گریه بچه اومد تموم شد بعد شم اصلا درد نداشتم فقط حالت تهوع و استفراغ داشتم امودم خونه بعدش سوزش و کشیدگی در ناحیه عمل داشتم سر درد نداشتم و کمر دردم یکم بعضی وقتها نه زیاد اما خیلی خوب بود اگر میدونستم انقدر راحته زودتر از اینا بچه دار میشدم انشالله مال تو هم راحت باشه

2731
مژگان جان تبریک میگم عزیزم. بالاخره فارغ شدی. یادته چقدر نگران بودی؟
منم چند روز دیگه سزارین دارم. چند تا سوال دارم:
1.سوزنی که توی کمر می زنند درد داره؟
2.چند دقیقه توی اتاق عمل بودی؟ دیر گذشت؟
3. پمپ درد دقیقا چیه؟
4.بچه رو همون موقع نشونمون میدن؟
5. شکمتو بعد از عمل فشار دادند؟ درد داشت؟

ممنون میشم اگه زودتر به سوالاتم جواب بدی تا منم خیالم راحت شه.

مژگان جون با دکتر کریمی سزارین دارم.از زایمان قبلی م خیلی راضی بودم که بلافاصله دومی رو آوردم عزیزم.ولی چون این سری بیمارستانم رو عوض کردم میترسم دکتر بیهوشی با بیهوشی کامل موافقت نکنه و چون سابقه ی میگرن شدید هم دارم از این میترسم که بعد سر موضعی سردرد بگیرم.خوشحالم که زایمان راحتی داشتی عزیزم.
نوشین جون ممنون راست میگی خیلی راحت بود

ساینا جون تو قسمت اسفند جوابتو دادم

فریبا جون نگران نباش اگر هم بیهوشی نکردن بی حسی راحت تره خیلی نگران نباش سردرد که من نگرفتم اصلا سرم هم تکون دادم نه زیاد اما دادم تا الان که روز 6 هست نگرفتم انشالله تو هم زایمان راحت داری نگران نباش

2738
سزارین من با بی حسی بود بیمارستان اصلا درد نداشتم فقط حالت تهوع داشتم اومدم خونه یکم جای بخیه میسوخت و چند روز نشت و برخاست یکم سخته الان 10 روزه راحت راه میرم درد هم ندارم کلا خیلی راحت بود