2733
2734
عنوان

بارداری دوم با بچه یک ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خواهرم و جاریم بچه هاشون دو سال کمتر فاصله دارن نمیدونی چقد هوای همو دارن دعوا و اجباری دارن ها ولی به نظرم من خوبه منم تصمیم اینه ان شالله 

خدا جونم مررررسی به خاطر فرشته های زیبایی که بهم بخشیدی💞
من خواهرم و جاریم بچه هاشون دو سال کمتر فاصله دارن نمیدونی چقد هوای همو دارن دعوا و اجباری دارن ها و ...

ایشالله😍 عزیزم هرچی خیره پیش بیادبرامون من خودم با برادرم ۱۰ ماه فاصله داریم خیلی رابطه مون خوب بود از بچه گی درسته سخته یکی دوسال ولی فکر کنم می ارزه

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
ایشالله😍 عزیزم هرچی خیره پیش بیادبرامون من خودم با برادرم ۱۰ ماه فاصله داریم خیلی رابطه مون خوب بود ...

اره خیلی قشنگ میشه همه جا با همن کارا و رفتاراشون مثل همه ان شالله حالا که بچه ات آرومه یکی هم بیار باهم بزرگ شن😍😍😍

خدا جونم مررررسی به خاطر فرشته های زیبایی که بهم بخشیدی💞

استارتر جون حالا که شوهرت پایه هست و میگی شوهرت کمکت میکنه خوب اقدام کن. البته قبلش خودتون رو خیلی تقویت کنید. چکاپ کامل دندان هم بشید. خلاصه از همه لحاظ آمادگی کسب کنین. 

من با این که پارسال بعد 10 سال باردار شده بودم و کلی ذوق واسه بچه داشتیم شوهرم اصلا کمک نمی کرد. واقعا اذیت شدم. ویار شدید و بدی هم داشتم. کلا بارداری بدی بود. الان هم که بچه به دنیا اومده هم اصلا کمک نمیکنه. من که فکر نکنم اصلا به بچه دوم فکر کنم. بسمه دیگه

استارتر جون حالا که شوهرت پایه هست و میگی شوهرت کمکت میکنه خوب اقدام کن. البته قبلش خودتون رو خیلی ت ...

عزیزززم ممنون از نظرت خدا نی نی خوشگلتو برات حفظ کنه الهی هرچی خیره خدا برات بخواد شوهرم خدایی پا به پام تو بزرگ کردن بچه داره کمک میکنه میدونم که جا نمیزنه تا ببینیم چی پیش میاد😄

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊