2752
2734
عنوان

زردی طول کشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 10619 بازدید | 37 پست
سلام زردی بچت چندماهگی خوب شد؟منم بچم۲۰روزشه هنوز زرده دکترگفته بخاطرشیرته 

عزیزم نگران نباش ، سردی بخور ، نذار بچه ت گرسنه شه بعد شیر بدی ، تند تند شيرش بده قطره بيلی روبین  اگه اشتباه نکنم ، بگیر بده در کل مراقبش باش نگی زرديش کنه عیبی نداره

من دوقلوهام زردی طولانی کم   و کم خونی داشتند ، الان میگن اینا رو مغزشون تاثیر گذاشته ، ولی خداروشکر الان مشکلاتشون حل شده واقعا خداروشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش ، سردی بخور ، نذار بچه ت گرسنه شه بعد شیر بدی ، تند تند شيرش بده قطره بيلی روبین &n ...

بچم بیشتر خوابه ب زور بیدارش میکنم شیر میدم ردمغزشون اثرگذاشته بود خوب شدن؟دکتربردیش؟من ازمایش دادم۶بود ولی صورتش وبدنش زرده چشماش و حلقش سفیدشده

بچم بیشتر خوابه ب زور بیدارش میکنم شیر میدم ردمغزشون اثرگذاشته بود خوب شدن؟دکتربردیش؟من ازمایش دادم۶ ...

بله خداروشکر مشکلشون تقریبا حل شده 

امواج اضافه. داشتند که خداروشکربا دارو تحت کنترله

میگن به خاطر زردی طولانی تا دوماهگي داشتند و کم خوني شدید

البته پسر داریم هم زردی طولانی داشت ولی اون خداروشکر مشکلی براش پيش نيومد

2731
سلام خانمی قدم کوچولوت برات مبارک باشه  پسر من تا ۴۳_۴۴ روزگی زردی داشت که دفعه اخر ازمایش ۱۵ ...

سلام دخترمن۲۳روزشه و زردی طول کشیده داره این قرص کلوفیبرات و چندروز بهش دادی ک زردی بچت خوب شد

سلام دخترمن۲۳روزشه و زردی طول کشیده داره این قرص کلوفیبرات و چندروز بهش دادی ک زردی بچت خوب شد

سلام خوبی خانومی.شمابچه ت زردیش خوب شد؟چکار کردی بلاخره؟بچه من بیستو یکروزشه هنوز زردی داره روی ۱۲.۵هستش دکتر اخرین سری هیچ دارویی بهش نداده حتی گفت قطره شم قط کنم  فقط ازمایش براش نوشت که عللش بررسی بسه  تا جواب ازمابس بیاد ده روز طول میکشه بنظرتون خطرناک نیس بی دارو بمونه تو این ده روز

نمیتوانی به عقب برگردی وشروع را عوض کنی،از جایی که هستی آغاز کن وپایان را عوض کن
سلام خوبی خانومی.شمابچه ت زردیش خوب شد؟چکار کردی بلاخره؟بچه من بیستو یکروزشه هنوز زردی داره روی ۱۲.۵ ...

سبام خانم زردی بچه شما چطور خوب شد؟ عوارض زردیش جی بود بچه منم همین دوازده و نیم مونده.

خدایا راضیم به رضات
سبام خانم زردی بچه شما چطور خوب شد؟ عوارض زردیش جی بود بچه منم همین دوازده و نیم مونده.

سلام عزیرم.خدا روشکر ازمایشاش هبچ مشگلی نداشت.بعدش دکتر کفت نگران‌نباشید خودش تا سه ماهکی خوب میشع به مرور.اما من خیلی بی تابی میکردم دید وضعیت روحیم خیلی داغوغونه از سر اجبار یه قرصی که اسمشو الان یادم نیس بهش داد گفت تا یه هفته هر زوز راس یه ساعتی سه چهارم قرصو بدم بچه.تاکیدم کرد اصلن لازم به این قرصم نیس ولی دید کوتاه نمیام داد.وخدا رو سکر ده روزبعده مصرف قرصه بلافاصله زردیش پایبن اومد وپوستشم مثل روز اول تولدش کاملن سفید شد.نکران نباش گلم اگه دکترش  ازمایشاتشو نوشته براش همه جی نرماله وگفته خطر نداره خبالت راحت باشه که هبچ مشگلی پیش نمیاد وعوارض هم بجا نمیزاره.

نمیتوانی به عقب برگردی وشروع را عوض کنی،از جایی که هستی آغاز کن وپایان را عوض کن