2737
2739
عنوان

بچه ها...همه مخاطبین گوشی شوهرم میاد برا من چرا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5069 بازدید | 37 پست
تو حساب جیمیل هم میتونه رفته باشه کانتکتها . بعد از هر گوشی که اون حساب گوگل رو بزنی خودکار میتونه ش ...

یعنی چی؟؟هک نشدم؟

ممکنه وات رو هک کرده باشه؟

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....

فقط درصورتی ک تل‌ شمارو توگوشیش داشته باشه اینجوری میشه...یااینکه شماتل شوهرتونو روی گوشیتون داشته باشین

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین...ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی؟؟هک نشدم؟ ممکنه وات رو هک کرده باشه؟

بله عزیزم . ممکنه هک نشده باشی . برا خود من اتفاق افتاد که از طریق حساب جیمیل کانتکتا قاطی شد تو دوتا گوشیم .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
فقط درصورتی ک تل‌ شمارو توگوشیش داشته باشه اینجوری میشه...یااینکه شماتل شوهرتونو روی گوشیتون داشته ب ...

آخه من که تلگرامم رو پاک کردم...

از کجا بفهمم که هک کرده

خودم ندارم..نمیخوامم نصب کنم دیگه

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
2731
آخه من که تلگرامم رو پاک کردم... از کجا بفهمم که هک کرده خودم ندارم..نمیخوامم نصب کنم دیگه

گوشی شوهرتو چک کن ببین تل شمارو داره یانه...چون فقط درهمین صورت اینجوری میشه

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین...ممنونم

عزیزم اگر همسرت کانتکتاشو روی جیمیلش سیو کرده باشه و شما جیمیلشو ساین  این کرده باشی رو گوشیتو سینک شده باشه کانتکتای ایشون برات میاد

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2740