2733
2734

سلام من‌همسرم اول میخواست توی حیاط مادرش خونه‌درست کنه بعدش الان میگه دولت اجازه نمیده

بعد پدربزرگ همسرم یک زمین داره شوهرم گفت طلاهات بفروش منم گوساله هم رو میفروشم بتونم بخرم همسرم برام طلا نگرفته موقع عقد فقط مامانم از پول خودش دو النگو گرفت ک میگه اینا رو بفروش مامانم اینا نمیدن چون اعتماد ندارن

وام ازدواجمون رو برداشت برای منم برداشت مغازه جنس ریخت یارانه منو هم جدا کرد واسه ضامن بانک طلا هم هیچ نگرفتن

پدرم همه وسایل ها رو گرفته برام یخچال تلوزیون گاز و...

چون گفتم طلا ها رو نمیدن میگه شده قرض میکنم تا عید عروسی میگیرم وسایل های بابات نمیخوام

بعد  بحث شد گفتم اجاره دوس ندارم گفت پول عروسیمون میدیم خونه درست میکنیم 

ولی خانما اجاره خیلی سخته از طرفی من دانشگاه میرم دوس ندارم تا عید برام عروسی بگیرن

خلاصه  منو کتک زد ۳ تا سیلی یکی هم از پهلوم ک هنوز درد میکنه عصبانی هم بشه. دیگ هیچی رو نمیبینه

منم گفتن وسایل نخر ب جاش خونه درست کنیم چون وسایل پدرم خریده

خیلی گریه کردم بنظرتون چیکار‌کنم همسرم  دوستم داره ولی عصبانی بشه دیگ

هنوز پهلوم درد میکنه 

اینقد مغروره خب مامانم طلا نمیده طلبکاری خب خودتون طلا گرفتین ک از ما طلا طلبکارید

همسرم گفت طلا اگ بدی خونه ب اسمت میکنم ولی مادرم نمیده و اینم گفت طلا بدین خونه ب اسمت میکنم

حالا خواهرشوهرمم پیام داده چرا نمیاد خونتون چیشده؟

هرچی میگیم حرفی نمیزنه

الان واقعا چی بگم از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی بفرمائید

خیلی تنهام اگ میشه کمکم کنین🙏

الان از جمعه نه زنگ زده نه پیام

منم نه زنگ زدم نه پیام

همسرم لجباز هست با خودش لج میکنه 

یکبار بخاطر مسئله ای ده روز نیومد آخر سر خواهر شوهرم منو برد و این انتظار نیومدن تمام شد

تروخدا آلان چ کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بشین خوب فکراتوبکن،بااین آدم فک نکنم روزخوش ببینی به پدرمادرتم بگوزدتت

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..