2752
2734
عنوان

سلام مامانا میشه لطفا بیاین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 43 پست
نخ بچه خودشوجمع کرده چیزی نتیجه فقط تکون خوردناشومواظب باش

چشم ممنون آجی⚘⚘⚘🌹🌹

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
انشاالله مشکلی نباشه به خدا چند روزه همش تو استرسم

هیچ مشکلی پیش نمیاد انشالله به سلامتی نی نیت بغل کنی عزیزم 

ادمهاى اين روزگار اين چنين اند با گرك بره ميخورند با چوپان گريه ميكنند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این دم کرده که میگی برای چیه آجی؟

هفته های آخر مادر درد زایمان و قولنج رو تشخیص نمیده چون گرفتگی شدید پیش میاد، با این جوشونده اگر قلنج باشه رفع میشه اگر موقع زایمان باشه دردهارو منظم میکنه و انشاءالله بچه خیلی راحت به دنیا میاد 

چشم حتمن اگ قابل باشیم  نگرانم نباش عزیزم این چیزا همش طبیعیه تا چن روز دیگ کوچولوتو بغل میگیر ...

انشاالله امید بخدا ممنون بابت حرفات آجی🌹🌹🌹⚘⚘⚘

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
ممنون عزیزم قابل باشم چشم محتاجیم به دعا شمام منو دعا کنین🌹🌹🌹🌷🌷

خبر به دنیا اومدن نی نی رو بهمون بده ، چشم گلم 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
هیچ مشکلی پیش نمیاد انشالله به سلامتی نی نیت بغل کنی عزیزم 

ممنون آجی لطف کردی🌹🌹🌹🌹⚘⚘

هفته های آخر مادر درد زایمان و قولنج رو تشخیص نمیده چون گرفتگی شدید پیش میاد، با این جوشونده اگر قلن ...

ممنون عزیزم اتفاقا هم شوید دارم تو خونه هم زیره درست میکنم می خورم لطف کردی عزیزم🌹🌹⚘⚘⚘

خبر به دنیا اومدن نی نی رو بهمون بده ، چشم گلم 

فدات چشم عزیزم هر موقع انشاالله دنیا اومد و اومدم سایت ریپلای میکنم😍😍😘

فدات چشم عزیزم هر موقع انشاالله دنیا اومد و اومدم سایت ریپلای میکنم😍😍😘

انشالله با دل خوشی

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
ممنون عزیزم اتفاقا هم شوید دارم تو خونه هم زیره درست میکنم می خورم لطف کردی عزیزم🌹🌹⚘⚘⚘

خانومی ترجیحا تخم شوید باشه خیلی بهتره، انشاءالله به لطف خدا بچتون صحیح و سالم بیاد بغلتون، منم 5ماهه باردارم برای همه ی مامانای باردار دعا کنین   

خانومی ترجیحا تخم شوید باشه خیلی بهتره، انشاءالله به لطف خدا بچتون صحیح و سالم بیاد بغلتون، منم 5ماه ...

چشم عزیزم محتاجیم به دعا انشاالله به سلامتی این چند ماهتو طی کنی آجی جون و بچه ات سلامت به دنیا بیاد😍😘