2733
2734

مفنامیک خیلی خوبه. تامپون هم بگذاری خوبه ولی اگر خونریزیت زیاد باشه باید تند تند عوض کنی و اینکه حتما از پد هم استفاده کنی پچون گاهی وقتها پس میده.

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما از تامپون استفاده کردید تا حالا؟؟ من تا حالا استفاده نکردم...عوارض نداره؟

من استفاده نکردم دوستم استخر رفتنی استفاده میکنه میگه عین نوار بهداشتیه . فقط باید 4. 5 ساعت یبار عوض کنی . الان بگیر استفاده کن تو خونه ببین اگهراحتهی تو مهمونیتم استفاده کنی

تامپون باید از. داروخونه بخرم؟؟

بچه ها مسافرتی ها جذبش خوبه؟نازک یش چی؟زیر لباس معلوم نیست؟؟

آخه یه دلیل دیگه هم اینه لباسم هر جور باشه بازم معلومه که پد گذاشتی زشته

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
2731
تامپون باید از. داروخونه بخرم؟؟ بچه ها مسافرتی ها جذبش خوبه؟نازک یش چی؟زیر لباس معلوم نیست؟؟ ...

از داروخانومه بگیر و سعی کن پنبهایی باشه . چون بعضی هاش حساسیت میدن. از پد نازک هم حتما استفاده کن که اگر پس داد لباست خراب نشه .

از داروخانومه بگیر و سعی کن پنبهایی باشه . چون بعضی هاش حساسیت میدن. از پد نازک هم حتما استفاده ...

آخه اگه بخوام پد هم بزارم چه فایده داره گذاشتنش

2740
آخه اگه بخوام پد هم بزارم چه فایده داره گذاشتنش

خب بستگی داره خونریزیت زیاد باشه یا کم. اگر خونریزیت کم باشه همون تامپون کفایت میکنه. ولی روز اول و دوم که خونریزی زیاده ممکنه پس بده. من برای اطمینان گفتم. چون این داستان برای کسی پیش اومده بود. 

بازم هر طور صلاح میدونی

الكي خودتو دست كاري نكن هورمونا ميريزه بهم قرص ارامبخش بخور و نوار حسابي بزار😁

اینقدر کمرم درد می‌کنه که دلم میخواد قرص بخورم برم کما

2706