2733
2739
عنوان

جراح متخصص فیبروم و بارداری بعد از جراحی

| مشاهده متن کامل بحث + 33854 بازدید | 55 پست

من آلمان زندگي ميكنم هشت تا فيبروم داشتم كه بزرگترينش قطرش هشت سانت بود و بعديش پنج و سه و .... پريوداي وحشتناكي داشتم دكتر تشخيص داد كه بايد جراحي باز كنم نه روز پيش جراحي كردم و همه فيبرومارو خارج كردن ، عمل دردناكي داشتم فرداش به زور تونستم چند قدمي راه برم ، شش روز بستري بودم و اخرشم خودم خواستم مرخص شم . الان سه روز مرخص شدم درد ندارم زياد ، سي و چهارسالمه ازدواج نكردم واسه همين خيلي نگران اين هستم كه در آينده نتونم باردار بشم 

بچه ها من جدیدا متوجه شدم که فیبروم ٧ سانتی دارم. دکترا بهم گفتن عمل کن اما من دلم نمیخواد عمل کنم.ی ...

سلام شما سال ٩٥گفتيد باطب سنتي ميخواهيد فيبرومتون را برداريد خواستم ببينم نتيجه گرفتيد از طب سنتي؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم نه متاسفانه تازه کیستم دلراورم و میوم ان الله این ماه میخام برم برا ایو ای چون اندومتریوز،د ...

ای یو ای نکن اصلا چون بیخوده انگار همون طبیعی کارتو میکنی شانش ۵۰ ۵۰ ولی میتونی برو ای وی اف 

فقط خدا   
2731
2738

من توسط دکتر قاضی میر سعیدی عمل فیبرم 8و 3و4 و 5و3سانتی انجام دادم یه ذره درد احساس نکردم بعد عمل به راحتی راه رفتم انگار عمل نشده بودم خیلی آسون بود جای عمل هم بعد چند ماه رفت الان میخوام تحت نظرشون باردار بشم