2733
2734
عنوان

پسرم جیگرم کباب شده لطفا کمکم کنید (سوختگی شدید پای پسرم)

| مشاهده متن کامل بحث + 111205 بازدید | 139 پست
الان نزدیک عید ۱۴۰۲ دخترم پاش سوخته ،داغانه داغانه ،قسمت داخلش هست ،نمیدونم چیکار کنم 

عزیزم حتما حتما ببرش یه دکتر خوب از داخل عفونت هست احتمالا خیلی بده حتما دختر گلت کلی گریه میکنه زودتر رسیدگی کن تا انشالله بهتر بشه امیدوارم هیچ بچه ای این دردا رو نکشه خداپشت وپناه همه بچه هامون باشه 🙏

سلام خانمی پسر من 16 ماهشه.من الان یک هفته هست درگیر سوختگی پای پسرمم.خیلی بد شده دکتر هم بردم.از هم ...

سلام

من به راه حل عالی دارم برات ،ممکنه اول تعجب کنی بذ به نظرت مسخره بیاد ولی تجربه کن واقعا نتیجه میبینی ، عنبر نسا بگیر 

اول بچه تو با اب و شامپو بچه تمیز بشور و نمک دریا رو تو اب حل کن و بریز به .پاش بعد دوباره اب بگیر و بعدش خشکش کن بعد یه دونه عنبر نسا دود کن یکی باید کمکت باشه یه نفر بچه رو بالا بگیر و یه نفر دود رو به سوختگی ها برسونه البته دور نگه دارید تا پای بچه از حرارتش نسوزه ،شب اینکا رو بکن صبح انگار هیچ اتفاقی واسه بچه نیوفتاده ابه رو اتیش اصلا هم ضرر نداره و از عفونت جلوگیری میکنه خیلی عالیه حتما امنتحان کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم به خاطر اسهال پاهاش به صورت قارچ سوخته بود اردن وکالاندولا پودر بچه کره محلی کاهگل همه را امتحان کردم وجواب نداد بدترم شد فقط تنها چیزی که در عرض دوروز خوبش کرد ترکیب پمادای ایپوزینک وتریامسینولون استوناید و کلیترومازول بود البته حتما ببرید دکتر براتون بنویسه خودسر استفاده نکنیدباتوجه به نوع سوختگی پماد تجویز میشه 

2731

الان دی ماه سال ۱۴۰۲ هست من پزشک متخصص اطفالم حدود یک‌ماهه ماحیه پوشک‌ دخترم سوخته و‌ چون خودم کارم همینه انواع پمادای درمانی و زینک کالاندولا کلوتریمازول هیدروکورتیزون تتراسیکلیم ترکیبی استفاده کردم و پوشک‌ پمپرز خریدم تغذیشو رعایت کردم ولی خوب نشده یه قسمتیش خوب میشه باز یجا دیگه میشوزه سودوکرمم بهش نساخت اردنم نساخت واقعا دارم دیوانه میشم چون خیلی حساسم 😭😭😭بازم نمیتونم بذارم چون پی وی ریاد میکنه همشم غلت میزنه کل خونه کثیف میشه چنبار باز گذاشتم‌ پشیمون شدم😭😭😭😭