2733
2739
عنوان

من بدبخت فکر میکردم دوسم داره💔💔

174 بازدید | 9 پست

خدا هیچ بنده ای رو گرفتار دوست داشتن یکطرفه نکنه 🥺🥺نمی‌دونم چند شب دیگه باید بیخوابی بکشم یا اون دو ساعتی که می‌خوابم همش خوابشو ببینم 

کاش هیچوقت مهرش به دلم نمی افتاد 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خودش گفت دوست نداره ؟

از کاراش معلومه 💔🥺

یه دونه لایک استوری نمیکنه 

استوری ریپلای خور میزارم ریپلای نمیکنه 

فقط هم مخاطبش خودشه 

الان یه ساله دارم از دوست داشتنش دیووننه میشم من می‌خوامتش🥺

هیچ مردی عاشق نمیشه

اونایی هم که بگن دروغه و... دقیقا از همون دسته ای هستن که یه بهترشو ببینن به راحتی بهت ترجیحش میدن:) 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
2738
از کاراش معلومه 💔🥺 یه دونه لایک استوری نمیکنه  استوری ریپلای خور میزارم ریپلای نمیکنه  ...

ته نداره 

اونیکه بخادت بدون هیچ بهانه ایی میادجلو 

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍