2737
2734
به انچه ناامیدی امیدوارتر باش ،تا بدانچه امیدواری،موسی رفت برای اهل و عیالش اتش بیاورد خدا با اون سخ ...

مرسی عزیزم

الهــــی و ربـــی من لی غیرک ...
خدایا! تو پناهِ منی وقتی راهها با همه وسعتشان تنگ می شوند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی نه 

چون کرم هزینه اضافیه تاثیر نداره 

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.
2731
پرواز همای راستی میتونم بپرسم شما چه علایمی داری و تغیرات ؟

من بارداری دومم هست و داغونم تو بارداری اولم تهوع بیچارم کرد ،این بار با دیمترون برام قابل تحمله ولی متاسفانه ناراحتی اعصاب شدید دارم کلافه بداخلاق بیقراریه شدید و اخرشم گریه 

به آنچه ناامیدی امیدوارتر باش تا بدانچه امیدواری، موسی رفت برای اهل و عیالش آتش بیاورد خدا با او سخن گفت
من ماستلا زدم الان كه تو ماه ٩ هستم روغن  bio oil رو شروع كردم خدارو شكر هنو ترك نخوردم اميد ...

خوشبحااتون دعا کنین برا منم بگذره فقط بگذره 

به آنچه ناامیدی امیدوارتر باش تا بدانچه امیدواری، موسی رفت برای اهل و عیالش آتش بیاورد خدا با او سخن گفت
2740
من بارداری دومم هست و داغونم تو بارداری اولم تهوع بیچارم کرد ،این بار با دیمترون برام قابل تحمله ولی ...

عزیز دلم

ان شالله به سلامتی میگذره

این تغیرات طبیعی هست

من هم به شدت حساس و بسیار زود رنج  

من ماستلا زدم الان كه تو ماه ٩ هستم روغن  bio oil رو شروع كردم خدارو شكر هنو ترك نخوردم اميد ...

ممنون عزیزم

عزیز دلم ان شالله به سلامتی میگذره این تغیرات طبیعی هست من هم به شدت حساس و بسیار زود رنج   ...

شما هفته چندم هستی؟