2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834943 بازدید | 670149 پست
عه منم انتقالم دستام بشدتتت درد میکرد البته اینبار کمتر در حد تیرکشیدن و بیشتر پاهام

ایشالا ک خیره برام... خدایا خودت نظر کن به دلم... به روحم ک خیلی شکستست... هنیشه کنارم بودی  وهوامو بشدت داشتی تودرسام توازدواج تو این موردم رحمتتو شامل حالم کن... الهی امین

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جونم 🥰🥰🥰🥰  پس بگو گاز گرفتنا شروع شده 😂😂 نه دیگه پانکچر نمیکنم قراره انتقال بدیم اون ...

از گاز گرفتن هاش نگم دیگه🥴 الان ۷-۸ ماهه که گاز میگیره از ۵ ماهگی دندون در اورد. الان ۸ تا دندون جلو در امده، اسیابهاش داره در میاد😬

زود نیست عزیزم ،من آز هم دادم منفی بود ،بیبی هم داره کمرنگ میشه ،بخاطر هاش سی جی رنگ گرفته بود 

چرا به ما هاچ سی جی نزدن😂واقعا این دکترا شلغم شوربا دارو میدن😂

2728
سلام عزیزم خوبی؟ نی نی گل مون خوبه؟😍  نه هنوز نرفتم دیگه. فعلا یکی دو ماهی دارو میخورم یکم وض ...

ان شااله که خیره برات.

دخترم خدا رو شکر خوبه. ۱۳ ماهش شده خاله فاطمه دیگه پوست مامانش رو میکنه😅

۱۱

عزیزم نگه زود نیس

طرف روز جهارده هم بیبی گذاشته هم از دوتاش منفی شده.. کلی گریه کرده... 

روز بعد پانزدهم ازمایشش مثبت شده... خدا خیلی بزرکه تا روز پونزدهم

عه منم انتقالم دستام بشدتتت درد میکرد البته اینبار کمتر در حد تیرکشیدن و بیشتر پاهام

اوندفعه ک مثبت شدی؟ 

2738
خوبی عزیزم ♥️  این روزا اندکی کم حرف تر شدم  ولی دلم برات تنگ شده ♥️  دخملی های قش ...

سلام عزیزدلم خوبی دختر مهربون؟ خداروشکر ما هم خوبیم در حال سرکله زدن با بچهام😍 انشالله بزودی قسمت خودت میشه دیگه وقت سر خاروندن نداشته باشی 😍😍