2752
2734
بعضی ها هستن از اینکه میبینن عروس خانواده کارمنده و با مدیریت به همه کاراش میرسه یک جور حس حسادت پید ...

اره راست میگید. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اینکه میدونم ومطمِنم بچه خواهرشوهرمو بیشتر دوست دارن باز به بچم یاد دادم دوسشون داشته باشه..یه مد ...

درسته منم تا جایی که بشه سعی می کنم این حس های منفی رو بچم ازم دریافت نکنه

بعضی ها هستن از اینکه میبینن عروس خانواده کارمنده و با مدیریت به همه کاراش میرسه یک جور حس حسادت پید ...

واقعا حس می کنم این قضیه صحت داره 

دعا کن من هیچ وقت محتاج این جور آدمها نباشم

2731

اینو الان خوندم جالب بود

قاسم زندگی تان را پیدا کنید

قدیم‌ها یک کارگر عرب داشتم که خیلی می‌فهمید. اسمش قاسم بود.‌ از خوزستان کوبیده بود و آمده بود تهران برای کارگری. اول‌ها ملات سیمان درست می‌کرد و می‌برد وردست اوستا تا دیوار مستراح و حمام را عَلم کنند. جنم داشت. بعد از چهار ماه شد همه‌کارهٔ کارگاه: حضور و غیاب کارگرها، کنترل انبار، سفارش خرید. همه چیز. 

قشنگ حرف می‌زد. دایرهٔ لغات وسیعی داشت. تن صدایش هم خوب بود، شبیه آلن دلون. اما مهم‌ترین خاصیتش همان بود که گفتم: قشنگ حرف می‌زد.

یک بار کارگر مُقّنیِ قوچانی‌مان رفت توی یک چاه شش‌متری که خودش کنده بود. بعد خاک آوار شد روی سرش. قاسم هم پرید به رئیس کارگاه خبر داد. .رئیس کارگاه رنگش شد مثل پنیر لیقوان. حتی یادش رفت زنگ بزند آتش‌نشانی. قاسم موبایل رئیس کارگاه را از روی کمرش کشید و خودش زنگ زد. گفت که: «کارگرمان مانده زیر آوار.» خیلی خوب و خلاصه گفت. تهش هم گفت: «مقنی‌مان دو تا دختر دارد. خودش هم شناسنامه ندارد. اگر بمیرد دست یتیم‌هایش به هیچ جا بند نیست.» 

بعد قاسم رفت سر چاه تا کمک کند برای پس‌زدن خاک‌ها. خاک که نبود! گِل رس بود و برف یخ‌زدهٔ چهار روز مانده. تا آتش‌نشانی برسد، رسیده بودند به سر مقنی. دقیقاً زیر چانه‌اش. هنوز زنده بود. اورژانس‌چی آمد و یک ماسک اکسیژن زد روی دک‌وپوزش. آتش‌نشان‌ها گفتند چهار ساعت طول می‌کشد تا برسند به مچ پایش و بکشندش بیرون. چهار ساعت برای چاهی که مقنی دوساعته و یک‌نفره کنده بودش!

شاید جاریت خودش پیشنهاد میده بیان ببرینش،توام پیشنهاد بده ببین میان ببرن

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...

عزيزم ب نظر من ك توقع بيجا دارى، شما شرايط زندگيتو خودت بايد باهم وفق بدى 

هركس خواست كمكت كنه لطف كرده و بايد ازش ممنون باشى و نخواست كمك كنه حق گله كردن و توقع داشتن ندارى

هركس بايد خودش بار زندگيشو بدوش بكشه

موفق باشى💖🌹

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
عزيزم ب نظر من ك توقع بيجا دارى، شما شرايط زندگيتو خودت بايد باهم وفق بدى  هركس خواست كمكت كنه ...

نه گله کردم نه توقع 

به این اعتقاد دارم که نباید بین بچه هاشون فرق بزارن 

من اگر از اوناش بودم که همون شبانه برده بودم گذاشته بودم درب خونشون بچرو 

خودم نگه داشتم 

ما کم تعطیلی نداشتیم تو این چند سال همرو خودم نگه داشتم و یکبار هم توقع نکردم 

ولی بالاخره تبعیض حدی داره 

نه گله کردم نه توقع  به این اعتقاد دارم که نباید بین بچه هاشون فرق بزارن  من اگر از اونا ...

عزیزم بیابگو جاریت چی شد😂😂😂😂😂

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊