2733
2739
سعی کن نری
چون آخر تعطیلات جاده هارو به سمت تهران یه طرفه میکنن ، میری تو ترافیک میمونی بدتر اعصاب خوردیش میمونه برات
همین تهران رو بگرد
باغ پرندگان
پارک ارم
لواسون
فشم
برج میلاد
و ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من آخر شمال رفتنم از هر راهی بگی رفتم آزاد راه فقط فاز4 راه افتاده یعنی از بعد مرزن آباد تا چا ...

سلام دوست عزیز لطفا منو راهنمایی کنید یه سفر سه روز به همراه خانواده از جاده چالوس در پیش داریم ضمن راهنمای چند مکان دیدنی و جذاب معرفی کنید با تشکر

سلام دوستان خواستم تجربه خودم رو به شما هم درمیان بگذارم 

من خرداد ۹۷ ویلا خیلی شیک در شمال از طریق سایت  ویلاجار به این ادرسhttps://www.vilajar.com انتخاب کردم ولی متاسفانه تجربه تخلی بود با اینکه  نماد الکترونیکی داشت من فک کردم سایت معتبری هست ولی  مدیر این سایت یه شخص کلاهبرداره که بیشتر با دلال های کلاهبردار کار میکنن و معمولا هم دلالها چند ین ملک به اسمشون ثبت شده ولی مالکها باز مورد اعتماد بیشتری هستند چون فقط قصد دارند مشتری رو راضی نگه دارند و با کیفیت و صداقت و امنیت هستش ولی شانس بد من این ملک که مد نظرم بود دست دلال بود و من شبی ۵۰۰ بیعانه ریختم وقتی رفتم اونجا دیگه جواب زنگ رو ندادن و اون ملکی که انتخاب کردم فقط یه عکس تو سایت بود در واقعیت یه خونه افتضاح داخل شهر چندین سال ساخت تحویلمون دادن و ما نتونستیم اونجارو تحمل کنین و ترک کردیم و یه خونه دیگه خودمون اجاره کردیم و من با مدیر سایت تماس گرفتم و حتی نظرمو توسایت نوشتم اما چون با دلالها دستش تو یه کاسه بود نظرمو پاک کرد و حتی پولمو بهم برنگردوندن .چندین ملک که دست دلال هست زیرش یا اصلا نظری نیست چون نمیذارن که نظراتشون رو ثبت کنن و خودشون بدون شماره زیر ملکی که دست دلال هست به صورت ناشناس به جهت   تبلیغات دروغینن و کلاهبرداری  نظر ثبت میکنن در صورتیکه من چندین سایت  رو دیدم که با اسم وفامیلی و شماره باید نظر ثبت بشه واگرنه همه این نظرات این چنینی فقط جنبه کلاهبرداری داره . خواستم شما هم به این مشکل من برخورد نکنید و سفرتون تلخ نشه و اگاه باشید از هم چنین سایت کلاهبردار