2737
2739
عنوان

ميشه يك لحظه بياين اعصابم خرابهههه

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 56 پست
خب واقعا تو که این همه از اون بالاتری چرا باید خوشت بیاد؟؟معلومه که اعتماد بنفست پایین هست..احساساتی ...

اره متاسفانه همينم اما بعضي مردام كارشونو خوب بلدن كه چجوري با احساسات دخترا بازي كنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه ديگه پسراي خز از دختراي خز خوششون مياد 😕 كجاش عجيبه؟

منم بهش همينو گفتم

گفتم برو با همون كوچه خيابونيا گفتم شرمنده من همينطوريم نميتوننمم عوض شم

ظاهرا از اين دخترايي خوشش مياد كه پلنگن تو اينستا خودشونو هفت قلم ارايش ميكنن و لباساي لخت و پتي ميپوشن 

دوست دختر قبليش اينجوري بوده  الانم رفته صيغه ي مرد ١٥سال بزرگتر از خودش شده بخاطر پول 

اره متاسفانه همينم اما بعضي مردام كارشونو خوب بلدن كه چجوري با احساسات دخترا بازي كنن 

اینجور آدما به هیچ وجه بدرد زندگی نمیخورن...اگه یه روزی باهاش ازدواج هم کردی مطمئن باش اینجا تاپیک میزنی واسه راهنمایی کردن واسه طلاق ...انشاالله که خدا اون روز رو نیاره...

کسی که نه شغلی داره نه اخلاقی داره و زبون بازه و ...واقعا از اینجور آدما بترس..

همیشه بیش از حد به کسی خوبی نکن و از گوشت خودت نکن بده به طرف بخوره...چون یه روزی اون گرگ میشه و تو بره..  
2731

عزیزم من سن م از شما کمتره ولی ب عنوان ی کسی که تجربه داشته منم دوستم عاشق ی پسر شد معتاد بود بیکار بود ولگرد بود کلا تو قهوه خونه پلاس بود ولی دوستم آنقدر عاشقش بود شمارشو پیدا کرد بهش گفت پسره آس و پاس کلاس میذاشت بازم چون می‌دونست دوستش داره دست پایین می‌گرفت دوستمو حتی یادمه اونم ۱۰۰تومن ب زحمت و قرص داد بهش ولی بازم پسره آدم نبود دوستم چوبشو خورد الآنم زن دادش خودمه 

خدایا شکرت فقط نی سالم باشه دیگه هیچی نمی‌خوام ،۹فروردین میرم سونو. قلب دعا کنید
اره دوسش دارم اما حس ميكنم رو دست خوردم من قبلنم دوبار بمدت دوهفته بهم زدم همه جا بلاكش كردم اما باز ...

رو تصمیمت مصمم باش بزار یه چیزی رو بهت بگم دوست من با یه پسری رابطه داشت و اونم از هیچ نظر بهش نمیخورد هععی تحقیرش میکرد خودشو میبرد بالا زنگ زد به این که مادرم مریضه تو رو خدا بانکم باز نیست نصف شبه فقط تو رو دارم و این حرفا نزدیک یک تومن از این گرفت و غیبش زد

بعد یه مدت دوست اون آقا بهش گفت که رفته زندان و پول نداره دنبالش نگرد

بعد دو سال سر و کلش پیدا شد و به این یه شماره کارت و رمز دوم داد و گفت حلالم کن و این حرفا هرچی میخوای از این کارت ش و...بگیر تا پولت جبران شه

طولی نکشید که زنگ زد و گفت اون کارت مال من و شریکم بوده یا پول میدی یا ازت شکایت میکنیم که کلاه برداری و رفتی بدون خبر از کارت ما برداشت کردی

و اونجا بدیش این بود که طرف ازدواج کرده بود هیچی دوباره ازش پول گرفت و رفت 

دخترم تمام زندگی منهههه  
عزیزم من سن م از شما کمتره ولی ب عنوان ی کسی که تجربه داشته منم دوستم عاشق ی پسر شد معتاد بود بیکار ...

من همه چيزم در حد معقول خوبه بد نيس  تنها چيزي كه تو زندگيم كم دارم فقط احساس تنهايي ميكنم تو زندگيم و دنبال ي مردم كه بهش راحت تكيه كنم كه متاسفانه بعضي مردا از همين خلا و نقطه ضعف ما زنا سو استفاده ميكنن  

2740
منم بهش همينو گفتم گفتم برو با همون كوچه خيابونيا گفتم شرمنده من همينطوريم نميتوننمم عوض شم ظاهرا ...

واي فقط خندم ميگيره پسره رو معرفي كن با دوستام بريم بشوريم بزاريمش كناررر 😂😂 توام اصن زبون نداريااا بهش بگو اين خز بازيا چيه با اين سنت. يا بهش بگو نكنه تو از اينايي ك با نگاه آ...ت مياد ؟! 😂

مهم نيس ك ما زشتيم، زشت اينه ك مهم نيسيمم 😑😒🙁
واي فقط خندم ميگيره پسره رو معرفي كن با دوستام بريم بشوريم بزاريمش كناررر 😂😂 توام اصن زبون ندارياا ...

اره من خيلي ساده و مظلومم اما پاش بيفته دوستايي دارم كه پدرشو در بيارن تا براش درس عبرت بشه منتظرم فقط پولمو نده....

براي منم عجيبه چرا بدش ميومد بنظرم يا بخاطر قرصاي بدنسازيه كه استفاده ميكرد يا با كسي كه عاشقشه ارتباط داشت كه اونم بعيده چون خيلي واسه من وقت ميذاشت ديگه فرصتي براي كسي نداشت....

لعنتي انقدررررررر واقعي بهم ابراز عشق و علاقه ميكرد كه باورم شده بود عاشقمه خيلي بازيگر خوبي بود 

خب وقتی خودتو دست کم میگیری و با یه موتوری بیکار پرتوقع میپری همین میشه دیگه،دیگه باهاش ادامه نده

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...