2733
2734
عنوان

برای ضخیم شدن تار مو از چی استفاده کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 47432 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
دوستم ماسک موی سیر لوریس نه تنها موهاتون رو کلفت و پر پشت می کنه بلکه ریزش مو رو قطع و باعث رویش مجدد موهاتون می شه،http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=553747&PageNumber=426
**ماسک موی لوریس 300تومان  ارسال رایگان ** 09379266872- رو من کلیک کن    
غذای مو حاوی عصاره جنسینگ و آلوورا والنسی به سرعت جذب مو شده و اثری مراقبتی و طولانی مدت به همراه نرم کنندگی را برای شما به ارمغان می اورد . به جلوگیری از شاخه شاخه شدن موها کمک میکند ، و باعث نرمی و لطافت پوست ، نرمی ، لطافت و درخشندگی بیشتر موها می شود. پس از استفاده ذرات ریز محصول روی موها باقی نمی ماند و باعث چسبندگی و روغنی شدن موها نمی شود . غذای مو حاوی عصاره جنسینگ و آلوورا والنسی کلیک کنید http://goo.gl/JRnazF
مشاوره رایگان 09308665973 همه روزه از ساعت 9 صبح تا یازده شب به ما بپیوندید bazaakir@ در فروشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی بزک  دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و وزارت ارشاد اسلامی
دوست عزیزی که از نازکی و کم پشتی مو رنج می برید نازک و کم پشت شدن مو به تغذیه هم ربط داره شما سعی کنید جوانه گندم و ماش را در رژیم غذایی خود بگنجانید تهیه جوانه بسیار راحت است :ماش یا گندم را دو سه روز در آب با دمای معمولی بخیسانید زمانیکه دیدید دانه ها دارند جوانه میزنند آب را خالی کنید و پس از شستشو با آب دانه هارا در یک دستمال نم دار بپیچید و بگذارید چند روز بماند فقط نباید دستمال خشک شود و هر روز آن را مرطوب کنید.جوانه ها آماده مصرف است.پیاز خام هم به دلیل داشتن فسفر و سلنیوم برای مو بسیار مفید است .در ضمن مطمئن شوید که کمبود آهن نداشته باشید که خود عامل بسیار قوی برای تضعیف مو میباشد.ضمنا پزشکان پوست و مو در این موارد غالبا از روش مزو مو استفاده می کنند در این روش مواد ویتامینی مورد نیاز مو را زیر پوست سر تزریق می کنند که عارضه ای هم ندارد. ماینوکسیدل تا وقتی استفاده شود تاثیر دارد. به محض قطع مصرف تاثیرش از بین خواهد رفت .
منم مشکل تو رادارم عزیزم ....موهام خیلی دخیلی نازکه البته کم پشت نیست عادیه....ولی همش فکر می کنم این همه مو اگه ضخیم بود چه خرمنی میشد الان 4تا شویده ...به خصوص که می بینم بیشتر اینا که موهاشون زیاده درواقع کلفته تارش ...
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود