2733
2734
عنوان

سقط جنین ناخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 12800 بازدید | 59 پست
ببین یه سر با فیلتر شکن برو تو گوگل سرچ کن کورتاژ یا سقط ببین چیت میاد بالا بعدأ بازم میخوایی؟؟؟ اگه خواستی اون موقع خودم یه دکتر خوب بهت معرفی میکنم حتی شده باشه از زیر سنگ
هیچگاه ظاهر زندگی دیگران را با عمق زندگی خودمقایسه نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا موندنش اشتباهتره؟ اگر به خاطر روحیت میگی که از نظر روحی امادگیشو نداری ببخشید معذرت می خوام اما این از خودخواهیتونه هرکدو از ماها الان 1000 تا مشکل روحی داریم اینکه دلیل نمیشه بزرگیم باید راه مقابله باهاش رو یاد بگیریم نه اینکه ازشون فرار کنیم اگر به خاطر مشکل مالی میگی باور کن که رزق و روزیش دست خداست وقتی به دنیا اومد می بینی که چه برکتی با خودش میاره من به عینه این مورد رو دیدم من هیچ موردی جز این دوتا نمی بینم که اینم دلیل بر سقط نمیشه
2731
با دوستانی هم که میان می گن چرا شما به جای ایشون قضاوت می کنین و سرزنشش می کنین 100% مخالف هستم این از خودخواهی ماست که حق نفس کشیدن رو از یه نفر دیگه بگیریم در ضمن من خیلی هارو دیدم که بعد از سقط یا اصلا دیگه بچه دارنشدن و یا با هزارتا دوا و درمون بعد از چند سال به سختی بچه دار شدن نمی خوام بترسونمت اما یادت باشه که ما تاوان کارهامون رو توی همین دنیا پس میدیم نکن خا قهرش میاد
به نظر من بشین با شوهرت و خانوادت راجع به این موضوع حرف بزن و بگو مشکلت با نگه داشتن بچه چیه شاید اونا تونست کمکت کنند و تورو از نگرانی که می خوای به خاطرش نی نی رو سقط کنی در بیارن
کاش واضح تر صحبت می کردی تا ادم بهتر می تونست راهنماییت کنه نمی خوام خدای نکرده جسارت کنم ببخشید اما اگرم تکلیف زندگیت معلوم نیست و خدای نکرده با شوهرت مشکل داری و از نظر خودت اومدن بچه به زندگی که معلوم نیست دوام داشته باشه یا نه تورو مجبور به سقط می کنه بازم تصمیم درستی نیست با خانوادت مشورت کن فقط خانوادت
ﻧﮑﻦ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ ﻧﯿﻨﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺰﺭﮔﻪ ﻭ ﮐﺎﻣﻼ ﺷﮑﻞ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻪ ﺣﺪﯼ ﮐﻪ ﺳﻮﻧﻮﯼ ﺩﻗﯿﻖ ﺑﺮﯼ ﻫﻢ ﺟﻨﺴﯿﺘﺸﻮ ﻣﯿﮕﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2740

منم تو دوران عقد بودم و خانواده خیلی سختگیری داشتم و باردار شدم متاسفانه و دنبال قرص بودم ک دوستان ی ماما رو معرفی کرده بودن ک.هم قرص میده هم.خودش راهنمایی لازم رو انجام میده ازایشون.تهیه کردم و واقعا ارضی بودم.ایدی تلگرامشون اینه orjinall70@‍  شمارشون 09385283917

من برای تهیه قرص سایتوتک(میزوپروستول)اصل خیلی گشتم به سختی یه نفربهم معرفی کردن وازایشون تهیه کردم واقعاعالی بودوجواب گرفتم قیمت قرص هم ازبقیه جاهامناسبتربودواقعااینجورقرص هارونمیشه ازهرکسی تهیه کرداعتمادکردن واقعاسخته ولی من ازایشون راضی بودم وقرص اصل بودایدی تلگرامشونf24gh

منم تو دوران عقد بودم و خانواده خیلی سختگیری داشتم و باردار شدم متاسفانه و دنبال قرص بودم ک دوستان ی ...

وای خدا این شماره من ازش تهیه کردم تقلبی بود سقط نکردم رفتم پیش ی ماما تو میدان ولیعصر خانوم سهیلی دارو برام تهیه کرد خدا ازش راضی سقط کردم 9 هفته و بقایا ام نداشتم ۰۹۳۹۶۷۳۹۶۴۲این شمارشون 

سلام دوستان من تو همین سایت و تاپیک ها با خانم سهیلی اشنا شدم شمارش گذاشته بودن من تو عقد باردار شدم 8هفته  زنگ زدم بهشون ی هفته پیش قرص سایتوتک ازش گرفتم خودشون ماما هستن مطبش تو میدان ولیعصر سقط کردم داروشون اصل بود بردمش پیش دکتر داروخانه اشنا داشتم خودشون بهم مشاوره داد سقط کردم خداروشکررفتم سونو بقایا نداشتم دردش قابل تحمله بهم گفت مسکن نخوردم یه دنیا ممنونم ازشون شمارش میزارم شاید کمکی کرده باشم 09197141487 واتساب داره . . . . 09396739642 ولی این در دسترس همیشه خیلی مهربون ازش کمک بگیرید

سلام دوستان من تو همین سایت و تاپیک ها با خانم سهیلی اشنا شدم شمارش گذاشته بودن من تو عقد باردار شدم 8هفته  زنگ زدم بهشون ی هفته پیش قرص سایتوتک ازش گرفتم خودشون ماما هستن مطبش تو میدان ولیعصر سقط کردم داروشون اصل بود بردمش پیش دکتر داروخانه اشنا داشتم خودشون بهم مشاوره داد سقط کردم خداروشکررفتم سونو بقایا نداشتم دردش قابل تحمله بهم گفت مسکن نخوردم یه دنیا ممنونم ازشون شمارش میزارم شاید کمکی کرده باشم 09197141487 واتساب داره . . . . 09396739642 ولی این در دسترس همیشه خیلی مهربون ازش کمک بگیرید

سلام منم تو شراییط شما بودم تو دوران نامزدی و ناخواسته همین سایت شماره ماما گزاشته بودن دو هفته پیش ازشون قرص گرفتم مشاوره تلفنی داد داروش اصل بود پزشکم تایید کرد سقط کردم امروز رفتم سونو بقایا نداشتم خداروشکر شمارش میزارم ازش کمک بگیرید تماسش 09396739642 

واتسابش 09197141487

سلام منم پیش خانوم سهیلی انجام دادم قرص سایتوتک اصل بهم دادن پزشک تایید کرد فایزر المان و امریکا خدا خیرش بده بقایا ام نداشتم ی سری مراقب داره بهم گفت دارو برام نوشت والا درد داشتم ولی قابل تحمل شمارش دارم میزارم براتون 09396739642 تماسش در دسترس ،،،، 09197141487 واتساب دار