2733
2734
عنوان

سقط جنین ناخواسته

12759 بازدید | 55 پست
سلام دوستان .ترو خدا کمکم کنید من ناخواسته باردار شدم و متاسفانه وقتی نمیدونستم با این موضوع چیکار کنم یه اتفاق خیلی بد برام پیش اومد و بابای عزیزم رو ناگهانی از دست دادم و حالا اصلا دیگه روحیه خوبی برای این کار ندارم و کلا کسی از خانوادم هم از این موضوع اطلاع ندارن ترو خدا اگه کسی رو میشناسید که بتونه کمکم کنه تا از شرش خلاص شم ازتون ممنون میشم بهم معرفی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا پدرتو بیامورزه ولى اینجورى نگو شاید خدااااا صلاح میدونسته که داده شاید خدا میدونسته با از دست دادن پدرت اوضاع روحى خوبى نداشته باشى این فرشته گذاشته تو دامنت تا بهت خیلى چیزا رو نشون
2731
2738
یه کاربری تو نی نی سایت می گفت ناخواسته حامله شده بود . بعد شبی دوتا قرص ال دی رو باهم می خورده روز پنجم بچه سقط شده . قرص سیتوتک هم که کلا مال سقط جنینه . ولی اگه می تونی نگهش دار . البته همین اتفاق برای مامان منم افتاد وقتی حامله بود پدرش فوت شده و برادرم ریه هاش باز نشد وفقط چند ساعت زنده موند. بازم خودت می دونی
دخترم همه زندگی من
یه کاربری تو نی نی سایت می گفت ناخواسته حامله شده بود . بعد شبی دوتا قرص ال دی رو باهم می خورده روز پنجم بچه سقط شده . قرص سیتوتک هم که کلا مال سقط جنینه . ولی اگه می تونی نگهش دار . البته همین اتفاق برای مامان منم افتاد وقتی حامله بود پدرش فوت شده و برادرم ریه هاش باز نشد وفقط چند ساعت زنده موند. بازم خودت می دونی
دخترم همه زندگی من
2706