2737
2739
عنوان

به نطر شما جاریم حق داشته ازم ناراحت بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2244 بازدید | 84 پست

البته ما که از اول رسم جشن نداشتیم ،اما رسم کادو چرا ،الان اندازه 10ساله از عمر پسر خواهرم دیگه کادو هم ور افتاده،الان دکتر ها توی بیمارستان همون چند روز اول خودشون پیشنهاد ختنه می دن،بچه خواهرم یک ماهه بود ،بچه دختر عمه ام 9 روزه بود ،خلاصه که اولین سوالی که از مادر بچه می پرسن ختنه کردین؟؟کادو همون کادو زایمان هست،حالا می خواد بچه رو سه روزگی ختنه کرد یا سه سالگی ،دیگه حتی اگه بگن ختنه شده هم کسی به روی خودش نمیاره      

دخترم❤❤❤هلیااااااا
یعنی بچه اون موقع خجالت نمیکشه  لباس هیچی تنش نیست قبل مدرسه میفهمه بچه

والا توي فاميل ما و خانوادمون خجالت نكشيدن كه ، لختم نيستن به چيزي سفيد شبيه دامن بلند مخصوص ميدوختن تا دو روز بعدم ديگه اكي ميشد و تمام، تمام اون پسراي فاميل و داداش خودم خواهر زادم همگي الان خداراشكر تحصيلكرده وضع مالي و خانوادگي همه عالي منظورم اينه كه اصلا تو روحيشون تاثير بد نداشت و بعد از اون به زندگيشون ادامه دادن  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب میشه دلیل جشنو بگید؟

خوب ميگن مسلمون شدن جشن داره ديگه  

جشنشم خداييش خوبه كلي فاميل جمع ميشن بزن و برقص و شام مفصل و كباب با گوسفند تازه و خلاصه حال و حول   

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

مثل اینه برا پریودی جشن بگیرن یا سینه در آوردن دختر همینقدر اون رسم هم جالبه خخخخخ

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2738
مثل اینه برا پریودی جشن بگیرن یا سینه در آوردن دختر همینقدر اون رسم هم جالبه خخخخخ

ن عزیزم ختنه میگن سنت پیامبره . اعتقاد بر اینه که بچه مسلمان میشه . اکثرا  مسلمانان ختنه میکنن بچه را و جشن مسلمان شدن میگیرن _ پریود شدن و سینه در اوردن که مخصوص همه هس چه مسلمان چه غیر مسلمان 

هرکس ب اندازه ضربه هایی که خورده تنهاییش را محکم تر بغل میکند . 

ماهم یه مهمونی کوچولو میگیریم در حد خاله و عمه و دایی عموها.کادوهم بعضیا میدن بعضیا نه.ولی خانواده خودم رسمه کادو میبریم برا بچه.هر سنی هم باشه مهم نیست.کادو میدیم.اگرم راه دور باشه و فامیل نزدیک زنگ میزنیم.شماهم زنگی بزن یابرو عیادت خیلی واضحم بگو ما این رسمو نداشتیم نمیدونستم شمابراتون مهمه .ناراحت نشن.

خدایا مددی...