2737
2739
عنوان

تازگي ها يك سوالي خيلي ذهنم رو مشغول كرده

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 34 پست
با تجربه خودم میگم... ببین تو انجام نمازو.. سستی نمی کنی...دل کسی رو نشکوندی..

واقعا درست میگی .یعنی من یه بار برای یه مشکلی نذر کردم نماز اول وقت بخونم و واقعا تاثیرشو دیدم تو زندگیم

*** الیس الله بکاف عبده***

مشكل ديگه اينكه ،همين بي اعتقادي عواقب خيلي بدي داره ،مثلا اينكه ادم دست و دلش به تلاش كردن نميره ،همش نا اميد هستش ،ياس كل زندگيش رو ميگيره ،من هيچ رغبتي براي تلاش كردن هم ندارم 😞😞

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقیانوس جان حتما این سستی رو بذار کنار ... کارها اگر درست هم نشه مقاومت در برابرشون بالا میره... من خودم ی اضطراب بسبار زیادی رو قبل ماه رمضان داشتم با اومدن ماه مبارک تصمیم گرفتم کمی قران بخونم باور کن جز یک بارتا حال یادم نمیاد ختم کرده باشم... باور کن ارامش الان رو مدیون قران خوندن میدونم مشکل سرجاش هست ولی ارامش به قلبم وارد شده.. خودم هم تلاش کردم و فک می کنم تا حال  من وظیفه خودم در قبال خودم رو فراموش کرده بودم

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

منم یه مدت اینطوری شده بودم ولی میدونی امیدی جز خدا نیست، تکیه گاهی جز خدا نیست مخصوصا واسه کسی که باور داره خداوند وجود داره. منم گاهی اوقات نا امید میشم اما بعدش میگم اگه از خدا هم ناامید بشم دیگه کی میمونه و یاد این ایه می افتم که : از رحمت خدا نا امید نشوید و اینکه ناامیدی از جانب شیطانه

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2728