2733
2734
عنوان

نصفه شبی به چیزی اومد تو سرم، خیانت رو باید آشکار کرد یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیشد آخرش

هیچی زن احمقش موند 

شوهره رفت از زن دومی بچه دارشد الان یه سالی میشه قید زن و بچه اولش زده کلا پیش دومی زندگی می کنه زن اولی هم بی صدا داره زندگی می کنه میگم بهش همین امثال تو که باعث میشه خیانت زیاد بشه ساکتی کاری نمیکنی

بله فکر کنم حدیث یادم نیست درستی ...میگه کسی رو در تاریکی شب دیدی گناهی کرد صبح به اون چشم نگاهش نکن ...

یه اتفاقی هست که براحضرت علی می افته  وساک میمونن میگن شایدتاصبح توبه کرده باشن

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2731
من معتقدم اگ قرار باشه لو بره خدا یجوری میبینه ک ابروش بره  پس دخالتی نمیکنم

بله ..کسی که خدا پرده زده و رسواش نمیکنه ..آدما نباید دخالت کنن تا در روز قیامت خدا از گناه های ماهم پرده پوشی کنه و ابرو و عزت مون حفظ بشه ....البته می‌تونه به خودش بگه و از گردن خودش رد  کنه دیگه به اون طرف بستگی داره ‌‌‌‌که راه رو بخواد یا چاه رو

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

خدا با اون بزرگیش که همیشه ناظر کارهای ما هستش همچین حسی بهش دست نمیده که بخواد آبروی بندشو ببره

به این فکر کن شاید توبه کرده باشه 

پشیمون شده باشه

تو با یه خاله زنک بازی همه زندگیشو تباه میکنی 

شاید با همون آمار دادن و خراب کردن زندگش مسبب خراب شدن دائمی اون زن یا مرد بشی و مطمنا هر گناه جنسی که بکنی تو هم شریکی 

یه داستانی هست از امام علی و مردی که اصحاب به امام میگن زنا کرده 

برو اونو بخون

دین میگه شاید اشتباه میکنی ولی نهایتا شهامت داشته باش به خودش بگو و دیگه وظیفه ای نداری

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740