2737
2734
عنوان

شما هم شوهرتون اول زندگی اذیتتون میکرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 103 پست
من همسرمم وقتی ۱۹ساله بودیم ازدواج کردیم همسن بودیم الا۳سالمونه

من همسرم نمیزار تنها خدم جایی برم حتما یاخدش یا یکی باید همراهم باش نمیزار پیام رسان مختلف داشته باشی هیچی ندارم بدش میاد بنظرت درست میش؟؟

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
من بچه هام بزرگ شدن میگه پیاده ببر مدرسه بیار ولی من نمیزارم گواهینامه بگیری. یه مدت اسمش گذاشته بو ...

خوبه همین ک اجازه بدی تنهایی بری بیای جا شکرش باقیه

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همسرم نمیزار تنها خدم جایی برم حتما یاخدش یا یکی باید همراهم باش نمیزار پیام رسان مختلف داشته باش ...

انشا الله که درست میشه گلم خدابزرگ شاید اخلاقش نرم بشه ولی انقدرم جامعه بد شده که بعضی از مردهام همش میترسن بابت همین زیاد گیر میدن

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2742
انشا الله که درست میشه گلم خدابزرگ شاید اخلاقش نرم بشه ولی انقدرم جامعه بد شده که بعضی از مردهام همش ...

دقیقا اینم میگ دیگ همه چشمشون حرام همه دنبال زن مردمم از ده تا مرد یکیش خوبه فقط نگاه میکنن چ چ چ همینا رو مغزش اثرگذاسته

تنهای نمیزاره جای برم🤦 فقط مدرسه بچه هارو میرم تنهایی میا

همینم یعنی مهم نیس براش تنها رفت امدتون خب بازار یا چای دیگ برید میبردتون همین ک اعتماد داره بچه هاروبیارید ببرید خوبههه

دقیقا اینم میگ دیگ همه چشمشون حرام همه دنبال زن مردمم از ده تا مرد یکیش خوبه فقط نگاه میکنن چ چ چ هم ...

دقیقا شوهر منم همش میگه من به تو اعتماد دارم ولی جامعه بده فلان از این حرفها هرچی ام میگم من خودم عاقلم بالغم قبول نمیکنه که نمیکنه

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
دقیقا شوهر منم همش میگه من به تو اعتماد دارم ولی جامعه بده فلان از این حرفها هرچی ام میگم من خودم عا ...

هوففف قهر کن ی مدت تا بفهمه کارش اشتباهه

2740
همینم یعنی مهم نیس براش تنها رفت امدتون خب بازار یا چای دیگ برید میبردتون همین ک اعتماد داره بچه هار ...

برای بازار خرید که خودش همراهم هست ولی برای روزهای که شیفت نمیتونه بچه مو مدرسه ببره میگه تو پیاد ببر بیار در کل گیره خیلی خیلی ام گیره🤦😑

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
هوففف قهر کن ی مدت تا بفهمه کارش اشتباهه

اون خودش قهر قهرو اصلا من از تو گلا گلی چیدم ها😅😅

من که نتونستم شوهرم تغییر بدم انشالله که شما بتوننین از این حکومت نظامی در بیای🫂😊

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
اون خودش قهر قهرو اصلا من از تو گلا گلی چیدم ها😅😅 من که نتونستم شوهرم تغییر بدم انشالله که شما بت ...

ممنون

این شد اما به قیمت چی جونم 💔😭😭سرزایمان دووم ۳بار تا پای مرگ رفتم اونجا بود که مثل یه معجزه به خود ...

بمیرم برات درکت میکنم چون منم ده ساله درد میکشم حس میکنم اگ خوبم بشه این دل از غصه پر من ذره ای خوب نشه

اسی شوهرت درست شد؟؟؟ ولی خیلی ناراحت بودی که ؟ دیگه با اون مربی مهد حرف نمیزنه؟؟

نمیدونم خودمو زدم به بیخیالی 

نمیدونم حرف میزنه یا نه چون رمز گوشیشو بلد نیستم‌عوض کرد 

سعی میکنم کنکاش نکنم چیزی باشه خدا برام رو میکنه روانم داشت نابود میشد