2733
2734
عنوان

شما هم شوهرتون اول زندگی اذیتتون میکرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1827 بازدید | 103 پست
من نمیزار تنهااز خونه بیرون برم یا خدش یا مادرم یا مادرش باید باشن. . زیاددوست نداره پیام رسان های م ...

من شوهرم همون اول میدونستم روی چادر حساسه 

منم تیپم یجوری بود بعضی موقع ها چادر بعضی موقع ها مانتو ولی بخاطرش چادری شدم حساسیتشم فقط رو اینستا که نصب نکردم

کلی این مدل دیگه اذیت میکرد حرف باید حرف خودش باشه همیشه 

همش قهر و دعوا و گریه قهر ای شدید ک مثلا چن روز یا هفته طول میکشه 

یکم تغییر لازم هرانسانی و هر زندگی هست 

چرا تایمی ک داره میگذره

و هیچکس ازلحظه بعدش خبرنداره نمیدونه مردس یا زنده به اعصاب خوردی بره.چرا به شادی وقتمون تموم نشه.

قهرتونو کمنرکنید

خیلی پولدارم😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایی یاخدااا البته خدش میگ بچم بزرگ شده خدد ببر بیارش دیگ برای مدرسه کلاس یا اگ چیزی لازم داشت خددبر ...

من بچه هام بزرگ شدن میگه پیاده ببر مدرسه بیار ولی من نمیزارم گواهینامه بگیری.

یه مدت اسمش گذاشته بودم کیم جونگ اون اسم رهبر کره شمالی بس که گیر میداد😅😅😅

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2731
قربونت عزیزم ،💝💝🫂 ولی بنظرم نه خوب نیست ما هر دومون ۱۹ سالمون بود ازدواج کردیم دوتا بچه لجباز وا ...

من و همسرم ۱۹ سالمون بود الان ۲۰ 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
یکم تغییر لازم هرانسانی و هر زندگی هست  چرا تایمی ک داره میگذره  و هیچکس ازلحظه بعدش خبر ...

اره این قهر و دعواها برا پارسال بود الان ک قهر میکنیم سر ی چیزی چرت قهر میکنیم و زود اشتی میکنیم 

واقعا هروقت یاد دعواهای پارسال میوفتم حالم بد میشه 

معمولا بدتر ميشن اوايل ميخوان خودشون خوب نشون بدن

نه نه اینجوری نیس اوایل بعد عروسی خیلی متفاوت میشه و خیلی اوضاع خیطه رفته رفته خم و چم میاد دست هر دو نفر خوب میشن رفته رفته

اره این قهر و دعواها برا پارسال بود الان ک قهر میکنیم سر ی چیزی چرت قهر میکنیم و زود اشتی میکنیم&nbs ...

خیلی بده ما دعوا میکردیم منتظر بودم بیاد نازمو بکشه میرفت میگرفت میخوابید😂تا چندروز حرف نمیزدیم 

خیلی بده ما دعوا میکردیم منتظر بودم بیاد نازمو بکشه میرفت میگرفت میخوابید😂تا چندروز حرف نمیزدیم&nbs ...

وای نگو ازین خابیدنای مردا بعد قهر زنا زجه میزنن تا صب پاره میکنن خودشونو مردا عین خرس قطبی براحتی و ارامش میخابن 

2706