2737
2734
عنوان

کسایی که مشاور داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 28 پست
من موقع انتخاب مشاور یکی از چیزایی که برام مهم بود این بود که طرف به من فشار روانی وارد نکنه .  ...

دقیقا مشاوری که وقتی میگی نرسیدم میخواد شروع کن به داد زدن و فشار اوردن به درد نمی خوره چرا یکم فشار و سخت گیری خوبه نه اینکه بترسی ازش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خی به نظر خودت مشاوری که میگه تو ی روز ۷ فصل ریاضی رو بخون منطقیه؟ حالا اگه این حجم زیادش هم بذاریم ...

تازه قراره بغچه ای پیش ببره منو ینی ۱روز کامل یه درس اختصاصی بخونم

2731
2738

این حرفش که فیل.تر و اینا شگرد بازار یابیشه و بدون یک جو سواد مشاوره نداره عزیزم به اینکار میگن اصطلاحا بغچه ای درس خوندن ینی کل روزت رو اختصاص به یک درس بدی . از طرفی خونن ۷ فصل ریاضی که یادگیرش باید با تست باشه تو یکی دو روز غیر ممکن. بزرگترین اساتید ریاضی برای آموزش و یادگیری یک فصل ریاضی به صورت کنکوری حداقل ۲ هفته زمان میزارن . این سبک خوندن باز دهیتو به شدت پایین میاره گلم. من خودم رتبه ۲۸۰۰ تجربیم و اینطور نیست که بی اطلاع باشم . با این ادم بی سواد مشاوره بر ندار

دقیقا مشاوری که وقتی میگی نرسیدم میخواد شروع کن به داد زدن و فشار اوردن به درد نمی خوره چرا یکم فشار ...

بخدا ، من دیدم از این مشاورا انقد بهت استرس میدن که خدای نکرده بلایی سرت بیاد . مهمی ؟ نخیررر اصلا .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
مادرم شر ریخته میگه همین سخت گیره خوبه!

مامانت تشریف ببره کنکور هم بده دیگه 😂 

نه ، بنظر من آدم بدرد بخوری نیست . جنگ نیست که ، کنکوره . مشاور باید دوست تو باشه .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
این حرفش که فیل.تر و اینا شگرد بازار یابیشه و بدون یک جو سواد مشاوره نداره عزیزم به اینکار میگن اصطل ...

لطفا درخوایت دوستیم رو قبول کن کلی حرف دارم🥹نمیدونم انتخابش کنم یا نه