2733
2734
عنوان

چ حس قشنگیه. وقتی فکر میکنم ی نفر تو وجودم نفس می‌کشه 🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا دوس ندارم بچه دار بشم از حاملگی هم بیزارم قبل ازدواج شوهرم گف دوتا بچه داشته باشیم و اینکه ...

همه جای دنیا 

گرونی  و تورم  و مشکلات هست !

اینطوری باشه 

هیچکس نباید بچه دار شه 

چون شرایطش نیست 

2731
همه جای دنیا  گرونی  و تورم  و مشکلات هست ! اینطوری باشه  هیچکس نباید بچه ...

شاید دلیل زادوولد کم همین باشه

منم نگفتم فقط ایران اینجوریه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
همه جای دنیا  گرونی  و تورم  و مشکلات هست ! اینطوری باشه  هیچکس نباید بچه ...

دقت کردی جاهای داغون و خونواده های فقیر همه جای دنیا بچه هاشون بیشتره😅

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
 دقت کردی جاهای داغون و خونواده های فقیر همه جای دنیا بچه هاشون بیشتره😅

نخیر 

هیچ  ربطی نداره

رونالدو یه فرد معروف و ثروتمنده

اما ۴ شایدم بیشتر بچه داره

مسی ..

خیلی از بازیگرای معروف 

فقط تو ایران 

که معروف  ها  

برای باکلاسی میگن بچه نیاریم

و اما ده برابرش خرج سگ و گربه میکنن😑

همینقدر احمق و غرب زدن 😅

خود غربی ها چند تا ، چند تا بچه میارن 

اونوقت ما ...

نخیر  هیچ  ربطی نداره رونالدو یه فرد معروف و ثروتمنده اما ۴ شایدم بیشتر بچه داره ...

خب شما ده تا بیار

چرا خودتو گول میزنی😂

2740
من اصلا دوس ندارم بچه دار بشم از حاملگی هم بیزارم قبل ازدواج شوهرم گف دوتا بچه داشته باشیم و اینکه ...

کاش فقط دغدغه تامین نیاز مالیش بود من هزار تا فکروخیال میکنم مثلا میشینم فکرمیکنم اگه زود بمیرم بچه ام بیفته زیر دست نامادری چی...یا اگه بزرگ شه خوب بار نیاد وبلایی سرش بیاد اونم تو این عصر تکنولوژی که روز به روز خطرناکتر میشه چی اگه پسرشه معتاد شه چی اگه دختر باشه پسرای مردم با احساسش بازی کنن یاهمسرخوبی گیرش نیاد چی ..اگه با من سازگارنباشه اخلاق و روحیاتش ونتونم باهاش خوب کناربیام چی.اگه اصلا اوتیسم یا معلولیت داشته باشه چی  اگه بیمارشه چی...اوووووفففف بابای خوبیم نداره که دلم خوش باشه خدا ازش نگذره ازوقتی بهم خیانت کرد دیگه انگیزه و روحیمو ازدست دادم واسه بچه دار شدن فقط ازاین فکرا میاد تو سرم تصمیم دارم ازش جدا شم گیر داده بچه میخواد من عمرا بچه نمیخوام

کاش فقط دغدغه تامین نیاز مالیش بود من هزار تا فکروخیال میکنم مثلا میشینم فکرمیکنم اگه زود بمیرم بچه ...

الهی عزیزم 

کاملا باهات موافقم 

ببین واقعا باید آدم تمام شرایط رو بسنجه 

خیلی از بچه ها تو ایران ناخواسته ن خیلی شونم از سر لج و لجبازی به دنیا میان امثال اونی که کامنت منو ریپلای کردم فقط دوس دارن سرباز اضافه کنن

متاسفانه مردم برای خرید وسایل خونه شون وسواس بیشتری به خرج میدن تا به دنیا اومدن بچه