2733
2739
عنوان

بابام نمیزاره با عشقم ازدواج کنم🥺💔

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 38 پست
اره فامیل خیلی خاستگار دارم

اگه سنت کمه فعلا به ازدواج فک نکن بذار به ۲۳ برسی بعد شاید فامیلاتون خودشون دایره رو خالی کردن و پدرتم راضی شد ولی قبلش حتما از شرایط پسره و راضی بودن خانواده اون مطمئن شو ،چون نمیشه که اونور راضی نشن توام اینور موقعیت هاتو از دست بدی 

در کل به خودت بیشتر فک کن 

پسرا همیشه موقعیت خوب ازدواج دارن ولی دخترا نه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
28

داری که برعکس آنچه ظاهرا به نظر می رسد برایت سود فراوانی خواهد داشت. اگر قصد پا گذاردن در راه عشق را داری در این راه از هیچ کوششی دریغ مکن چنانچه حقیقت را بازگو کنی به نتیجه مطلوب می رسی ولی دروغگویی کارت را خراب می کند. گناه خود را به گردن دیگران مینداز و خود درصدد جبران اشتباهاتت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داری که برعکس آنچه ظاهرا به نظر می رسد برایت سود فراوانی خواهد داشت. اگر قصد پا گذاردن در راه عشق را ...

مرسی عزیز 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2740