2737
2734
عنوان

هرجا می‌رقصم ازم میپرسن کلاس رفتی ؟!😉

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 37 پست
من جلو همسرم مثل ارسطو  میرقصسم🚶‍♂️

وااای خیلی خوبین خیلی خندیدم

برف پاک کن 

سیب زمینی تو روغن

ارسطو

وااای 😂😂😂

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂

یادش بخیر اویل اینجا عضو بودم عروسیم بود به دوستان گفتم روم نمیشه برقصم روز عروسیم . یکی این راهکار رو داد خدا خیرش بده شب عروسی دیگه  نمیومدم بشینم از بس واسه من تاثیر داشت😂 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
وااای خیلی خوبین خیلی خندیدم برف پاک کن  سیب زمینی تو روغن ارسطو وااای 😂😂😂

بخدا راست میگم یبار همسرم گفت خیلی واشه عقدمون قشنگ رقصیدی یبار برقص منم مثل ارسطو میپریدم بالا پایین .

قیافه اون😳

قیافه من😎😂 گفت بسه بسه نخواستم 

یبارم‌گفت رقص یادم‌بده گفتم فک کنی زیر پات داغه بپر بالا پاینن بعد با دست راست لامپ پر بده بعد دست چپ بعد فک کن من بهت وسیله میدم ازم بگیر اینا خودش کم کم میشه یه رقص کامل من از اینجا رقص یاد گرفتم از فرش به عرش رسیدم😎😂😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2731
چند سالته اسی؟

۱۹ چطور 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
همینجوری  چند بار جلو شوهرت رقصیدی حالا؟

یکبار روز عروسی

یکی دوبار هم توی جمع شلوغ خانوادگی که خیلی توی دید نبودم

بعدم عادی می‌رقصم و ساده

2738