2733
2739
عنوان

خونه مادرم جرات ندارم برم حموم

| مشاهده متن کامل بحث + 2875 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینجوری هستن بعضی مادرها ؟  پدرت چی ؟

پدرم خیلی آروم و متین ولی مادرم پرش میکنه میگه داره ۲۰ سالت میشه چرا شوهر نمیکنی خیلی رک میگه تو سر دلمی

نمیدونم چرا ازم بدش میاد باز خوبه با این وضع یه دانشگاه میرم از صبح تاشب نبینه منو🙂

2731
به نظر م شب موقع خواب فقط بیا  زندگی تو ابن شرایط یه روزشم خواری یا هم این چند روز خرید خونه ر ...

من راهکار چگونگی رویارویی با مادرتون را می توانم پیشنهاد بدم، اگر علاقمندید تو خصوصی پیام بدید، برای مقدمه ارتباط باید درخواست دوستی بدید

2738

مادرتون خسیسه. مام اینجوری دیدیم. 

درموردمسایل انسانی همه چییییز طبیعیه. وقتی میگن طرف با گربه و فرش یا دوست دخترش ازدواج کرده، پس خساستم طبیعیه. متاسفانه ادمام یادمیگیرن سعی کن اینجورنباشی وازوسواس میاد. 

راهکارش بنظرم شنیدم که میگن به افرادخسیس اطمینان بدید که ازمالشون نگهداری میکنی  واونامطمین باشند که شما نگهدارخوبی هستید واینجوری وارد حریمشون میکنند بامحبت کردن و... بهت خساست نمیکنند.البته ممکنه این کار روندش سخت باشه وانجامش سخت وکند پیش بره.

توکل به خدا کن و اطمینانش بده که زیادمصرف نمیکنم و باحوصله وارامش باهاش صحبت کن.

مادرتون خسیسه. مام اینجوری دیدیم.  درموردمسایل انسانی همه چییییز طبیعیه. وقتی میگن طرف با گربه ...

بسیار. هلالی و جامع توصیه دادین ممنون 😘😘 آروم شدم 

اگه از نظر سیاست زنانه و خونه داری چیزی میدونید بیشتر ممنون میشم گلم من الان. تو زندگی هستم که بنا به شرایطم هوو دارم و خیلی از من زرنگ ترن چجوری کم نیازم پیش اونا آخه من خیلی ساده ام