2733
2734
عنوان

اکسم دست از سرم برنمیداره!!!!!

188 بازدید | 24 پست

از وقتی کات کردم حالم بهتر شده این دست از سرم ب نمیدارع هرچند وقت ی بار ب یه بهونه پیام میده 

چجوری از شرش راحت شم

ی بارم بلاکش کردم رفته بود به دختر خالم پیام داد ابرومو‌ برد 😐😐😐

طبیعت +💚👁️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم کم خودش میرع پی کارش ب حق پنج تن ال عبا😂

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
21

مامانت اینا هیچ کس در جریان نبودن؟

قبل اینکه بیاد بگه بهشون خودت با داداشت حرف بزن، بگو اشتباه کردم و این حرفا..

بعدش هم جواب نده اصلا

نه سین کن نه جواب بده

مولانا چقدر قشنگ گفته: گر همه جا تاریک بود دوباره بنگر،شاید نور خود تو باشی..‌.🤍
رو مخمه الان باز پیام داده میگه ی دختره میاد آمار تورو میده

دختره کیه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
مامانت اینا هیچ کس در جریان نبودن؟ قبل اینکه بیاد بگه بهشون خودت با داداشت حرف بزن، بگو اشتباه کردم ...

مامانم در جریانه 

داداشم خیلی غیرتیه‌ اگه پیشش راحت بودم میگفتم بهش

جوابشو نمیدم میره به فامیلام‌ پیام میده پیجشونو‌ داره🤦🏼‍♀️

طبیعت +💚👁️
مامانم در جریانه  داداشم خیلی غیرتیه‌ اگه پیشش راحت بودم میگفتم بهش جوابشو نمیدم میره به فامی ...

اگه به فامیل چیزی گفت به همه بگو خواستگار بود جواب رد دادم بعد چند جلسه آشنایی..

مامانت هم در جریان هست، باهاش حرف بزن اگه به داشت چیزی گفت یا عکس نشون داد بگه در جریان بوده و خواستگار هست و این حرفا و نخواسته داداشت بفهمه و ..

البته اینکه عکسا چطورین هم مهمه..(زیادی صمیمی و بغل و بوس .. نمیشه کاری کرد)

مولانا چقدر قشنگ گفته: گر همه جا تاریک بود دوباره بنگر،شاید نور خود تو باشی..‌.🤍
اگه به فامیل چیزی گفت به همه بگو خواستگار بود جواب رد دادم بعد چند جلسه آشنایی.. مامانت هم در جریان ...

اونجا هم ی دردسر درست شده😑گوشیمو فروختم از شانس من خالم خریدش صدای ضبط شده مارو توش داره الانم میگه واسه روز مبادا نگه داشتم 

اینم همش پیام میده رو مخه یه اشتباه کردم دیگه یه ساله کات کردم از شرش راحت نمیشم که

طبیعت +💚👁️
2706