2752
2734
عنوان

با اینا چه غدایی درست میکنید تا یه ساعت دیگه حاضر شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 30 پست

من مرغو ابپز میکنم بعد ریش ریش 

بعد با پیاز سرخ میکنم و بهش زعفرون و زرچوبه و فلفل قرمز و سیاه و یکم پودر لیمو عمانی و اگه باشه ادویه مرغ میزنم 

من قارچ دوست ندارم تو میتونی اضاف کنی 

کنارشم یه وقتایی یه کنسرو سبزیجات مخلوط و با سس مایونز و ادویه مزه دار میکنم و کنار ساندویج سرو میکنم 

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همینجوری خالی؟ باله مرغه 

سرخ کردی ادویه بزن و کمی زردچوبه و زیره پلویی و فلفل سیاه بعد با برنج کته کن خوشمزه میشه کره هم بزن😋😋

🌿🌀❤️لطفا لایک نکنید با تشکر ❤️🌀🌿جواب افراد بی شعور داده نمیشود 🙂
شاورما آره.ببشتر توضیح بده لطفا چطوری درست میکنی چند دقیقه طول میکشه؟ 

ببین اگه میخای شاورما درست کنی، بزار تو این موادی که گفتم یه ساعت بمونه بعد سرخش کن، نان پیتا بگیر مرغا بزار زیرش روش پنیر پیتزا بریز بعد نونا ببند بزار تو ساندوچ ساز نداری بزارش تو مایتابه رژیمی روش یه چیز سنگین بزار، چرب دوست داری حتما موادتو با روغن زیاد سرخ کن و از اون روغن وقتی نونا پیچیدی یکمشا بریز رو نونا

ببین اگه میخای شاورما درست کنی، بزار تو این موادی که گفتم یه ساعت بمونه بعد سرخش کن، نان پیتا بگیر م ...

مرسی عزیزم عالی بود دستورت.بعضیا با نون پیتا پیتزا درست میکنن شمادرست میکنی.چطوری

2706