2733
2739
اره چون من باهاشون ارتباط نمیگیرم درس میخونم و با اینکه بی رویه امتحانا رو لغو کنن مخالفم و سبک خودم ...

ببین درس خون جذابم داریما که با کلاس همراهه و همه دویش دارن

ولی شما اینجوری رو مخی میشی و حق دارن طفلکا

او در بر و ایام به کام است...
باشه ولی این اخلاقی نیست که من میام پا میشن میرن 

خب دیگه به نحوه خودشون دارن نشون میدن از این کارات خوششون نمیاد

اهمیت نمیده با خودت وقت بگذرون 

تاپیک های قبلی رو گردن نمیگیرم. اگه وقتی به من رسیدی و هنوز تاپیک داشت کاربریم بدون من نزدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این قضیه کنسل کردن امتحانا  اکثر کسایی که نمی‌خونن موافق کنسلی هستن  اگر فقط یه بار خودش ...

من که همیشه میخوندم 

تابع جمع بودم

اگه بیشتر کلاس نخونده بودن منم میرفتم امتحانو کنسل کنم

من که همیشه میخوندم  تابع جمع بودم اگه بیشتر کلاس نخونده بودن منم میرفتم امتحانو کنسل کنم

یه بار امتحان کن درسی که خوندن رو بگو من نخوندم ببین کنسل میکنن ؟ 

منم مثل شما بودن قبلاً ولی اتفاقاتی افتاد که فهمیدم تو این مسایل پایه نبودن معنی نداره 

2731
نه! 

کامنت بالاتر الان خوندم نوشته بودین به دلیل درس خون بودنتون و مخالفت هاتون وموارد دیگه 

ببینید هرچند که درس مهم باشه 

گاهی لازمه کمی همرنگ جماعت باشی 

برخی افراد سماجت خاصی دارند روی یک موضوع و ساز مخالف میزنند و این موجب میشه در دید بقیه نچسب جلوه داده بشند وبقیه افراد ازشون دوری کنند 

شما درس بجای خود حضور سر کلاس جای خود اما اینکه زیادی روی این موضوع متمرکز باشین و یک تنه مخالفت کنید 

نمیتونه جالب باشه و شما را از بقیه دور می‌کنه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
یه بار امتحان کن درسی که خوندن رو بگو من نخوندم ببین کنسل میکنن ؟  منم مثل شما بودن قبلاً ولی ...

اینم اتفاق افتاده و رفتیم کنسل کردیم

کلا ارتباطم قوی بود با بچه ها من میگفتم اونام میومدن

2738
تو خوبی 😉

نه من بدم که خواستم راهنماییت کنم مشکل اینجاست ما ایرادهای خودمون رو نمی بینیم و با شرایط مشکل داریم در حالی که شرایط نتیجه رفتار های خودمونه چرا با بقیه اینطور نیستن آدم هر چقدر بیشتر بخودش برسه جذاب تر دیده می شه 

من مرد هستم 
نه من بدم که خواستم راهنماییت کنم مشکل اینجاست ما ایرادهای خودمون رو نمی بینیم و با شرایط مشکل داریم ...

من همینم آرایشم نمیکنم عطرم نمیزنم و خیلی با خودم اکیم  کسی که با بوی عطر بخواد توجه کنه میخام نکنه 

من همینم آرایشم نمیکنم عطرم نمیزنم و خیلی با خودم اکیم  کسی که با بوی عطر بخواد توجه کنه میخام ...

من هم مدتها مثله شما فکر می کردم همیشه تنها بودم بعضی از آدما وقتی یه مدت به خودشون نرسند و عرق کنن خودشون متوجه نمی شن اما بو می دن و خیلی آزار دهندست با آرایش نکردن موافقم اما خیلی پاکیزه باش 

من مرد هستم