2733
2739
عنوان

گرم بودن هوا یا سرد بودنش رو جنسیت بچه تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 41 پست
منم منظورم ابتدای بارداریه نوشته بود وقتی هوا رو به سردی میره و سرده احتمال اینکه فرزند پسر بشه زیاد ...

اگرم همچین چیزی درست باشه که زیاد ربطی نداره تو پستی که کامل گذاشتم توضیح دادم دوش آب سرد قبل اقدام باعث تحریک بیشتر اسپرم ها و جهش بیشترشون میشه...شاید به این علته که میگن اقدام تو فصل سرد احتمال پسر شدنش بیشتره

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
حالا این همه حرف زدن تو رفتی به اون گیر دادی !

اخه میدونی عزیزم

واقعا خسته شدم از بس طعنه و کنایه شنیدم تا اسم پسر میارم یکی پسر میخواد یکی دختر خدا شاهده هیچ ربطیم به اینکه پسر خوبه دختر بده نداره من دختر بچه هارو خیلی دوست دارم ولی دختر استرس داره دائم پواظبت میخواد نگرانی داره پسرم داره ها ولی کمتر من حس میکنم برای دختر ممکنه کم بذارم و استرس میگیرم ولی مردم جوری جبهه میگیرن ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین خانم یکم خرافاتی هستی بنظرم یه دکتر برو رژیم تعیین جنسیت بگیر یه وقت بچه دختر بود دق و دلیتو ...

عزیزم من راجب این موضوع خوندم خواستم ببینم راسته یا نه! 

و اینکه هر چی بشه چه دختر چه پسر روی چشم منه هیچ فرقی نداره فقط یکم استرس میگیرم برای بچه ی دختر حس میکنم سخت تره بزرگ کردنش و استرسش بیشتره و یکمم پسر بیشتر دوست دارم ولی... ولی امان از قضاوت بیجای ادما من خودم عاشق دختر بچه های اطرافمم و حتی عاشقانه مواظبشونم از خیچی خبر نداری عقده هاتو اینجا خالی نکن

2742
اخه میدونی عزیزم واقعا خسته شدم از بس طعنه و کنایه شنیدم تا اسم پسر میارم یکی پسر میخواد یکی دختر خ ...

منم اینجوری فک میکردم ولی الان که پسرم دارم نظرم کاملا عوض شده پسر خیلی سختتره برعکس دختر بیشتر از خودش مواظبت میکنه 

ول کن جان خودت . دست خداس

بابا چی میگین واقعا فازتون چیه ی سوال بود مثلا چه فکری کردین واقعا؟ من اگر بچم دختر بشع عزیزه پسرم بشه عزیز فقط بارداری اولم بود دلم خواست اولین بچم پسر بشه بچه ی دومم دختر ادم اختیار زندگی خودشو نداره فاز نصیحت میگیرین؟

2740
برای این چیزای عجیب غریبی که به گوشت میرسونن گوش نده بابا من حتی جدول چینی هم برام اشتباه بود فقط ...

مرسی عزیزم ❤️❤️❤️

ی جا خونده بودم تعجب کردم گفتم بپرسم ببینم راسته این حرفا یا نه

منم اینجوری فک میکردم ولی الان که پسرم دارم نظرم کاملا عوض شده پسر خیلی سختتره برعکس دختر بیشتر از خ ...

خدا حفظش کنه

راستش ی داستان هایی راجب دختر بچه ها به گوشم میرسه که اگه ی زمان بچم دختر بشه بعید میدونم ثانیه ای ولش کنم