2737
2734
عنوان

کیا شوهرشونو دوست داشتن ولی طلاق گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 43 پست
واااقعا بیش‌از اندازه هست عشقم نسبت بهش دلیلش رو خودمم نمیدونم متاسفانه عادت کرده به پیشقدم شدن ...

الانم که پیام دادی و پیش قدم شدی ولی قبول نکرده

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااقعا بیش‌از اندازه هست عشقم نسبت بهش دلیلش رو خودمم نمیدونم متاسفانه عادت کرده به پیشقدم شدن ...

آره پس بگو  دقیقا عادت کرده 

مطمئن باش اونم ارزوشه برگردی سر زندگیت ولی به شرط اینکه ی سری چیزا رو تغییر بده تایپیک قبلتو خوندم و واقعا آبجیش تو رو زد. و اون وایساد نگا کرد؟

فقط به شرطی قبول کن برگردی سر زندگیت که از اون خونه کنار ابجیش در بیاین ،مگه شوهر نداره این ابجیه؟

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
تاپیک قبلت کامل خوندم  میتونی طلاق نگیری ولی باید یه حرکت اساسی از سمت شوهرت ببینی اگه قراره ...

متوجهم چی میگی 

ولی ببین اطرافیان نزدیک من از داداشم مامانم تاااا بقیه ادمایی هستن که این چیزایی که شما گفتی رو میگن و میبینن ولی از اون طرف هم میگن ببین اگر فلان کار کرده بودی به این جا نمیرسیدی...

میدونی واقعا از همه طرف فشار روم هست نمیدونم چیکار کنم

2731
آره پس بگو  دقیقا عادت کرده  مطمئن باش اونم ارزوشه برگردی سر زندگیت ولی به شرط اینکه ی سر ...

چرا بابا شوهر داره ولی شوهره ادم حسابش نمیکنه یه دختر و پسر هم داره اونا هم ادم حسابش نمیکنن

تنها کسی که اینو ادم حساب میکنه شوهر منه که چسبیده بهش ول نمیکنه دیگه

چی بگم بخدا

2738
یعنی جوابه؟😂میزنه بلاکم میکنه بابا😂

اره بابا مردا دوس دارن 😂🥲بعدشم بگو 

من ک دلم برات تنگ شده تازه دخترمونم دلش خیلی برات تنگ شده مگه چند سال زنده ایم بیا دنبالم کنار هم ادامه بدیم زندگیمونو بچم داره بی بابا بزرگ میشه حیف نیست؟

چرا بابا شوهر داره ولی شوهره ادم حسابش نمیکنه یه دختر و پسر هم داره اونا هم ادم حسابش نمیکنن تنها ک ...

عزیزم دلم نمیخواد اینو بگم ولی برو یجا برات دعا بنویسه😂

اخه واقعا میبینم واسه خیلیا جوابه انگار🥲

دیگه هیچ رقمه نمیشه پاشو از زندگیتون بکشی بیرون این عفریته رو

اره بابا مردا دوس دارن 😂🥲بعدشم بگو   من ک دلم برات تنگ شده تازه دخترمونم دلش خیلی برات ...

خانم یکی از دوستاش گفت که حالا میاریمش یه جا توهم بیا همونجا ببینش باهاش حرفات و بزن ببینید چی میشه

اگر نشد حتما پیامش میدم

عزیزم دلم نمیخواد اینو بگم ولی برو یجا برات دعا بنویسه😂 اخه واقعا میبینم واسه خیلیا جوابه انگار🥲 ...

😂اررره خیلیا بادعا جواب گرفتن

حتما باید انگار ب این فکرم باشم😂

خانم یکی از دوستاش گفت که حالا میاریمش یه جا توهم بیا همونجا ببینش باهاش حرفات و بزن ببینید چی میشه ...

آره این فکر بهتریه حضوری خیلی بهترم هست عزیزم