2737
2739
عنوان

چرا بعضی پدر و مادر ها فکر میکنن همین که ..حلال شون نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 28 پست

هردوتون حق دارید

خودتم باید مادر شی تا بفهمی فقط یه نون نبود تا این سن رسیدی خون به جیگر والدین شد 

درهر صورت خودتم تلاش کن دیگه سی سالت شد تا الان باید یه ماشین میخریدس مگراینکه همین والدين اجازه کار کردن بهت نداده باشند

هعی بابا دلت خوشه خواهر ماشین که چیزی نیست 

ما برا عید فطر رسم داریم همه چیزمون نو باشه بهش میگم بابا من کفش ندارم گفت تو راحتی هیچی نداری 

این هیچی بهش میگم تو درقبال ما مسئولی میگ اینطوریم نیست 

یعنی این مرد نیومد بپرسه پول لباستو از کجا چادر از کجا کفش از کجا هیچ اصلا انگار مهم نیست 

۵سالی میشه بیکاره خسته شدم هوففففف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشین؟ به خاطر ماشین؟  خوب شاید پس فرداش میگفتی خونه جدا میخوام بعد ویلای شمال میخوام .... ق ...

وقتی پول دارن خواسته ی نامعقولی هست ؟؟؟من شهر دیگه دانشگاهم بود تو اون شهر کلی اذیت شدم بابت تاکسی گرفتن و اسنپ گرفتن

این پدر و مادر چه حقی به گردن من دارن واقعا چرا باید ازشون مراقبت کنم برن با پول هاشون زندگی کنن&nbs ...

شوهرمنم تقریبا اونجوریه من خودم سعی میکنم تا اونحایی که بتونم خواسته های بچه هام رو بر اورده کنم.

2731
هردوتون حق دارید خودتم باید مادر شی تا بفهمی فقط یه نون نبود تا این سن رسیدی خون به جیگر والدین شد& ...

الان متاهلم حقوقم دارم ماشین هم دارم ولی حلال شون نمیکنم خیلی اذیتم کردن

شوهرمنم تقریبا اونجوریه من خودم سعی میکنم تا اونحایی که بتونم خواسته های بچه هام رو بر اورده کنم.

بعد مامان من دید که بابام خواسته هامو برآرده نمیکنه به جای اینکه خودش کاری کنه رفت مخفیانه با پس اندازش آپارتمان خرید که یه وقت نخواد هزار تومن خرج من کنه

به نظرم که وظیفه نداشتن برات بخرن. کلی زحمت کشیدن برای پول‌هاشون میخواستن جور دیگه‌ای خرج کنن. اینکه شما داری دانشگاه میری و درس میخونی از حمایت همون پدر و مادره

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2740
 الان متاهلم حقوقم دارم ماشین هم دارم ولی حلال شون نمیکنم خیلی اذیتم کردن

شما در اون شرایط ببینم چیکار میکنی!

مادر پدر به اعتقاداتی به دلایلی یه جور رفتار میکنن که لزوما هم غلط نیست و از نظرشون بهترین تصمیم هست

عزیز من شهر دیکه؟ با ماشین بری و بیای؟ میدونی چه ترس و دلهره ای داره واسه مادر؟

میتونستن ماشین رو بیارن بذارن تو اون شهر فقط تو شهر ماشین زیر پام باشه تو جاده نبرمش

وقتی پول دارن خواسته ی نامعقولی هست ؟؟؟من شهر دیگه دانشگاهم بود تو اون شهر کلی اذیت شدم بابت تاکسی گ ...

اره واقعا بود منم شهر دیگه درس خواندم تازه مقطع ارشد 

اصلا به ذهنم خطور نمیکرد همچین انتظاری داسته باشم منم تک فرزندم

بابام ماشین به نام من خرید اما به نظرش رسید بهتره بفروشه 

من قرار نیست برای پول مادر پدرم تعیین تکلیف کنم