2737
2734

دخترم در چنین شرایطی بود و گاهی سوالات خیلی سختی از من می‌پرسید و اوایل که مدرسه می‌رفت و کمی به لحاظ عاطفی حساس تر بود و بچگانه فکر میکرد حس رقابت داشت با دوستانش و اذیت میشد اما به مرور این موضوع براش حل شد چون سعی کردم نقش پدر را به خوبی براش اجرا کنم 

و برادر و دایی هام هم تو این موضوع بهم کمک دادند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

هیچ فکری نمیکنم.پدر داشتن و نداشتن افتخار نداره.پدر خوب داشتن مهمه. بعدم اخلاق وادب وتربیت فعلیش باعث میشه ادما باهاش چطوری برخورد کنن.ولی نظر شخصیم اینه وقتی کسی مدر ومادر نداره باید همسر وخانوادش یکم بیشتر هواشو داشته باشن. من بابام وخانوادش یعنی مذهبین ولی خیلی بد برخورد میکنن با مامانمم.بااینکه مامانم عروس اولیه وسنشم بیشتره ولی هم دخالتشون تو زندگیمون بیشتره نسبت به عموهام هم تسلطشون رو بابام. با این توجیح که فلانی مامان بابا نداریم بی کسه هرجور بخواییم میتازونیم خود بابامم کلا خیلی بی ادبی میکنه.   دوتا زنعمو دارم یکیشون فقط مامان داره یکیشون فقط بابا داره

رفتاراشون بااونا بهتره ولی فکر میکنن راحت مامانمو گول میزنن و نمیفهمه، درصورتی که من مامانم میفهمه ولی بازم چیزی نمیگه.  مامانم و بقیه جاریاش همه معلم هستن ولی خوب بازم مامانم بالاتره چون داییاش همه کارخونه دارن وبقیه فکو فامیلاشم ایران نیستن.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من این اتفاق برام‌ افتاده حقیقتش خیلی ناراحت نمیشم چون از اول نبوده به قول بچه رئیس تو هیچ وقت دلتنگ ...

حالا پدرو مادر من زنده هستن و ارتباط من با اونا خیلی سرده انگار هیچوقت پدرو مادر نداشتم اگرم روزی فوت کنن ناراحت نمیشم چون  رابطمون هیچوقت خوب نبود ونیست 

2731

دخترم تو همچین شرایطیه، با این تفاوت که از چند ماهگی پدرش رو ندید.. جدا شدیم.. اتفاقا خیلی بهش فک میکنم.. مثلا میگم بزرگ بشه پر از کمبود نباشه یا عقده یا خشم که چرا پدرش رهاش کرد.. فعلا که چیزی به اون صورت نمیگه.. اگر صحبت هم کنه یه عصبانیت یا نفرت جزیی هست.. خدا کنه بزرگتر و فهمیده تر هم که بشه همین حس رو داشته باشه.. نمی‌خوام پر از خشم و نفرت بشه و خودش رو اذیت کنه... 

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
منم چون پدرو مادر خوبی ندارم بودو نبودشون برام مهم نیست 

من کلا خانوادم داغونن، غیر پدرو مادر برادرامم مزخرفن. از ۲۰ سالگیم هی گفتم شوهر کنم برم کلاهم بیافته تواین کوچه هم برنمیگردم بردارم.معلوم نیست خدا چه لجی باهام افتاد میدونست میخوام چه نقشه ای پیاده کنم کاری کرد که همچنان تو ۳۳ سالگیم مجرد موندم واین آشغالارو باید تحمل کنم.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم