2737
2734
عنوان

آبلع مرغون😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 29 پست
م منم بچه بودم گرفتم روی ابرو رو کندم هنوز جاش مونده   روش مو هم رشد نمیکنه  رو ...

اره دقیقا منم مثل توام 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای واییی

نگران نباش انشالله که نمیمونه برا من خیلی ام بزرگ بودن لامصبا

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
کی میره اخه؟؟ واقعا داره عذابم کارم شده گریه همش جلو ایینم میبینم و گریه میکنم که جاش بمونه چیکار کن ...

گلم استرس به خودت نده، به مرور کم کم، ۱، ۲ ماه ممکنه زمان بخوره تا رنگ پوست مثل قبلش بشه، 😍

💋💋 نگران نباش، اینهمه آدم آبله میگیرن، تازه بعضی ها تو چشمشون درمیاد، نگران نباش، از تو فکرش بیا بیرون که متوجه زمان هم نشی، تجربه ثابت کرده از هر چیزی بیشتر بهش فکر کنی دیرتر خوب میشه

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2731
اخه خودش سوال پرسید بعدا ک میخواد ببینه و بفهمه چ فرقی میکنه😂🤦‍♀️

حداقل  کمتر استرس داشته باشه، آخه وقتی که زیاد تو فکر چیزی بری بدتر میبینی همون شده

2740
حداقل  کمتر استرس داشته باشه، آخه وقتی که زیاد تو فکر چیزی بری بدتر میبینی همون شده

اره دقیقا 

گلم استرس به خودت نده، به مرور کم کم، ۱، ۲ ماه ممکنه زمان بخوره تا رنگ پوست مثل قبلش بشه، 😍 💋💋 ن ...

اصلا نمیتونم منم ی ادم حساس که نمیتونم این چیزا تحمل کنم شاید باورتون نشه ولی انقدر گریه کردم کع دیگع اشک هام خشک شه که جاش بمونه....

ایشاله که نمیمونه:)🌱

اصلا نمیتونم منم ی ادم حساس که نمیتونم این چیزا تحمل کنم شاید باورتون نشه ولی انقدر گریه کردم کع دیگ ...

حیف نیست آخه گریه کنی، اینطور بدتر که خودتو از بین میبری گلم 😘 

خودتو مشغول کارای دیگه کن، نمی‌دونم دکتر برات نوشته یا نه، ولی برای من صابون گوگردی نوشت که خارش کمتر احساس کنم، البته من تو بچگی گرفتم ، سال ۸۵ ، راهنمایی بودم اون موقع 😂 

ولی کلا از فکرش بیا بیرون، 

2706