2737
2734
عنوان

اقایونه سایت بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 23 پست

قبلامردامیرفتن سرکار 

الان میان نی نی سایت ور دل ماها😐

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون همشون مچل و علاف و بدرد نخورن! مرد حسابی بسکه دنبال کار و هدف و برنامه هاشه وقت نمیکنه به شبکه های مجازیش سر بزنه حالا ببین اینا چقدر ریقو و دوزاری ان که پلاسن تو این سایت

2731

کوچیکترین حرف هم بزنیم سریع درخاست میدن 

دیگ دارن معذب مون میکنن 

جدیدا اینقدرهم پرروشدن ۲مترزبون دارن 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

من یه مدت از جن برای شوهرم تعریف کردم

شوهرم گفت اینا رو چطور فهمیدی ؟

گفتم از نی نی سایت

گفت چقدر جالب منم عضو کن 

گفتم اگه دوست داری مطالب مربوط به خواهرشوهر و مادرشوهرو زایمان پریودی بخونی چشممممممم عضوت میکنم 

گفتش واییییییییییی شما خانما چه حوصله ای دارید 

نمیخوام همون یوتوب خودم بهتره

اینا رو کفتم ،گه بگم واقعا لین سایت چه جذابیتی برای مردها داره بغیر از مسائل زنونه؟

البته فکر کنم هَولِ عکسند

من یه مدت از جن برای شوهرم تعریف کردم شوهرم گفت اینا رو چطور فهمیدی ؟ گفتم از نی نی سایت گفت چقدر ...

۹۹درصد بخاطر همین عضوند وسلام

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2740
از پیری پرسیدن چجور به این سن رسیدی رازش چیه ... گفت هیچ سرم تو کار خودم بود ...

از همون پیر یه بار پرسیدن تو زندگی چه درسی گرفتی اونم گفت جمله هایی که تو اینستا یاد میگیرم و عین شعار تکرار نکنم و حس کنم خیلی خفنم ..الان اقایون میان برات کف میزنن اصلا نگران نباش به هدفت رسیدی🤣