2737
2734
عنوان

سربچم خیلی دادکشیدم میتونم جبرانش کنم؟کیابچه یک سال و نیمه دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 43 پست

منگ خیلی داد میزدم سر بچه ی اولم خیلی گناه داشت

بمیرم براش

بچه ی دوم که امد بچه ی اولم نمیگذاشت سرش داد بزنم جلوش وایمیستاد میگفت بچه اوردی سرش داد بزنی

بچم ۳ سالش بود اینجور میگفت

کاش من را ببخشه

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

از اینکه فرش کثیف شده ناراحت شدی؟من دوراز جون بچم بالا میاره خودمو گم میکنم میگم نکنه باز مریض ش بدبخ شم

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوادگی رومخن باشم اینجوریه کلا نمیخوره میگن نده...

حق داری اعصابت بهم بریزه

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

اینکارت طبیعی هست ولی لطفاً بدترش نکن چون یکم دیگه بگذره همه کاراتون همه چیز دارم تاکید میکنم رو بچه تاثیر می‌زاره من زنعموم پسرش رو اولا دعوا میکرد ولی بعد از دعوا به کتک و... تبدیل شد الان با اینکه پسرش 10 سالشه رفتارش حتی کمتر از بچه های 4 ساله هاست در این حد روش تاثیر گذاشته از همکلاسیاش همیشه عقبه 

2731
از اینکه فرش کثیف شده ناراحت شدی؟من دوراز جون بچم بالا میاره خودمو گم میکنم میگم نکنه باز مریض ش بدب ...

تقصیر شوهرم شد جمله آب ک اعصابم وخوردمیکنه روگفت بیشترعصبی شدم می‌دونم برای گردوبود

اسمم سیندخت هست 
منگ خیلی داد میزدم سر بچه ی اولم خیلی گناه داشت بمیرم براش بچه ی دوم که امد بچه ی اولم نمیگذاشت سر ...

آخیی چقد گوگولی ازش دفاع میکرده عزیزم🥺

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2738
دایه مهربونم ترازمادرنشو خودم عذاب وجدان دارم 

دایه مهربون تر از مادر نشدم کارت واقعا اعصابم رو خورد کرد

رو فرشات رو فرشی بکش

وسایل شکستنی رو جمع کن

دکوری گرون داری جمع کن

ظروف بچه رو پلاستیکی فلزی و چوبی کن

خونه که بچه کوچیک هست باید این کارا رو بکنی که دردسرت کم بشه

دایه مهربون تر از مادر نشدم کارت واقعا اعصابم رو خورد کرد رو فرشات رو فرشی بکش وسایل شکستنی رو جمع ...

روفرشی نمیتونم بکشم نوپاس روفرشی گیرمیکنه زیرپاش نیفته زمین دکوریم برداشتم ندارم

اسمم سیندخت هست 
آخیی چقد گوگولی ازش دفاع میکرده عزیزم🥺

اره کوچولو میومد جلوم که دعواش نکنم

من برا از پوشک گرفتن پسرم خیلی اذیتش کردم

همش داد زدم وسواس هم بودم

قربونش برم حالا ۱۰ سالشه حسابی تلافی میکنه و حرص میده😂😂

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
روفرشی نمیتونم بکشم نوپاس روفرشی گیرمیکنه زیرپاش نیفته زمین دکوریم برداشتم ندارم

یه سری رو فرشی ها هست کش داره دور تا دورش میوفته زیر فرش 

قشنگ فرش کاور میشه 

سرچ کن تو نت ببین فیلماش هست

شاید اون به دردت بخوره

اره کوچولو میومد جلوم که دعواش نکنم من برا از پوشک گرفتن پسرم خیلی اذیتش کردم همش داد زدم وسواس هم ...

اوخدا عزیزم خدا حفظشون کنه😍🥺