2733
2734
منم خیلی وقته چیزی خوشحالم نمیکنه بعضی وقتها الکی میخندم مطالب انگیزشی میخونم  شاید روحیه ام عو ...

درسته منم مث شمام 

وقتی ناراحتم بروز میدم و اصلا نمیتونم تظاهر به خوشحال بودن بکنم

نباید دنبال خوشحالی رفت  همین یافتن ش آنرا دوردسترس تر می کند  هر چند هر احساسی برای همه ...

آره حداقل الان مثل روزای اول بیتاب نیستم

درسته هنوزم رنج میبرم ولی روزای اول خیلی حالم بدتر از الان بود

الان بیشتر از این ناراحتم که زندگیم دیگه هیچوقت مث قبل نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته تنها امیدم خداست ولی احساس میکنم خدا اصن بهم توجهی نداره چون هیچ بهبودی ای تو حال روحیم و شرای ...

میدونی حال روحی ما نتیجه ی اعمال ماست گاهی اوقات گاهی اعمال بدی داشتیم که اثرشون مثله سمی تو بدنمونو باید تحمل کنیم که اون سم ذره ذره از جسم و روحمون بره بیرون 

😊
2731
بله من الان به اون مرحله پذیرش تقریبا رسیدم ولی مشکلی که اینجاست اینه که حسرت اون شادی ای که قبلا دا ...

بله می فهمم. باید با خوداگاهی مراقب افکارتون باشید، تا سریع متوجه بشین سراغ این افکار رفتید، همین توجه باعث متوقف شدن این افکار میشه. سعی کنید هدف های جدیدی در نظر بگیرید و خودتون را مشغول کنید. ولی از این افکار هم نترسید، طبیعی هستند، فقط اگاه باشید که چه موقع سراغشون میرید. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
آره حداقل الان مثل روزای اول بیتاب نیستم درسته هنوزم رنج میبرم ولی روزای اول خیلی حالم بدتر از الان ...

طبیعی عزیزم 

دو تا غم همیشه با ماست 

حسرت گذشته 

و غصه  آینده 

این افکار که به ذهنت اومد باهاش نجنگ ،احساسات و افکار ناخودآگاه ،نظاره کرش باش و بدون که موقتند 

خودت رو سرگرم کار سخت کن 

فعالیت سخت ذهنی یا جسنی

میدونی حال روحی ما نتیجه ی اعمال ماست گاهی اوقات گاهی اعمال بدی داشتیم که اثرشون مثله سمی تو بدنمونو ...

درسته من گناهکار بودم فکر کنم این رنجی که میبرم تاوان اون گناهام باشن...

درسته من گناهکار بودم فکر کنم این رنجی که میبرم تاوان اون گناهام باشن...

پس مقاومت کن تا این خلا هایی که با اشتباه داخل روحت اومده برطرف بشه باور کن من خودم گاهی با اشتباهات خودم حال روحیم بد میشه ولی خب تحمل خیلی سخته تا دوباره مثله اول بشیم

😊
پس مقاومت کن تا این خلا هایی که با اشتباه داخل روحت اومده برطرف بشه باور کن من خودم گاهی با اشتباهات ...

راستش مثل اول که نمیشیم قطعا چون این زخم هایی که برامون ایجاد شده یا خیلی دیر خوب میشه یا اصلا خوب نمیشه

ولی باید بفهمیم رنجی که میکشیم بی ارزش نیست و حتما دلیلی داره 

ولی تو این دوره چیزی که سخته اینه که ای کاش این مدت از عمر ما جور دیگه ای میگذشت جوونیمون نباید اینقدر غمگین می‌بود.راستش وقتی غمگینم حس میکنم همه خوشحالن و فقط منم که دارم عمرمو اینجوری تباه میکنم