2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا نشون حلقه اگه وضعیت مالیت خوبه یک سرویس طلا اگه نیس یک نیم ست بخر

خواستم مثل آسمان باشم  منجی شهر نیمه جان باشم  آشیان پرندگان باشم  با همین دست خالیه و سردم♥️
الان دیگه کسی وسعش به طلا نمی‌رسه. همه یا بدل میخرن یا نقره تا بعدا بتونن بهترش رو بگیرن. نهایتا یه ...

خیلی خوب باشه یه ست یا نیم ست؟!! 

کسی که وضعش خوبه این براش هیچه

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
2742
خیلی خوب باشه یه ست یا نیم ست؟!!  کسی که وضعش خوبه این براش هیچه

اونی که مد نظر شماست احتمالا کارخونه داره.

ولی منظور من بالای خط فقره که الحمدلله رسیده به ۳۰ میلیون تومن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بستگی به شرایط مالی داره . الان با این قیمت طلا حلقه  و یه تیکه طلا حالا گردنبند یا دستبند یا نیم ست کافیه به نظرم . مثه قبلا نیست که سرویس کامل و سنگین با چند تا تیکه دیگه برداشت 

اونی که مد نظر شماست احتمالا کارخونه داره. ولی منظور من بالای خط فقره که الحمدلله رسیده به ۳۰ میلیو ...

خب شما نوشتی وضعش خوب باشه.

اینی که شما میگی وضع خوب نمیشه چوم کسی که وضعش خوبه راحت میخره

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
2738
اونی که مد نظر شماست احتمالا کارخونه داره. ولی منظور من بالای خط فقره که الحمدلله رسیده به ۳۰ میلیو ...

اطراف من قشر متوسطم ازدواج کردن این طلاهای حداقلی(النگو و سرویس و انگشتر خریدن)همین پارسال

اطراف من قشر متوسطم ازدواج کردن این طلاهای حداقلی(النگو و سرویس و انگشتر خریدن)همین پارسال

پارسال طلا نصف امسال بود قیمتش. تورم هم کمتر بود اگه اشتباه نکنم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

دقیقا نیاز نیست کارخونه دار باشه. 

پارسال طلا نصف امسال بود قیمتش. تورم هم کمتر بود اگه اشتباه نکنم.

سال بعدم میگیم امسال بهتر بود..چون وضعیت هرسال داره بدتر میشه.....اابته بخاطر ج ن گ این چند روزه اوضاع یدفعه خیلی بد شده ولی احتمالا یه اصلاحی بخوره و از این دور تند در بیاد ...الان طلا عروس های ما مقدارش دست نتانیاهو هست😒😒