2733
2734
عنوان

چشم زخم

| مشاهده متن کامل بحث + 37124 بازدید | 75 پست

چشم زخم واقعيت داره

تو روايات هم بهش اشاره شده، بلاخره چشم بعضي ها ممكنه اينطور باشه، حتي ديدم بعضيا واقعا دست خودشون  نيست ولي ي چشم ميندازن طرفو با خاك يكسان ميكنن

من خودم وقتايي ك تو گروه دوستام از نامزدم تعريف ميكنم شايد باورتون نشه عصرش يا شبش بحثمون ميشه باهم

گردنبند ان يكاد داشته باشين خيلي خوبه، وقتي ميبيني يكي داره چشم ميندازه بايد بگي لا حول و لا قوه الا بالله العلي العظيم 

مهره ابي رنگ هم ك ما كردا خيلي بهش اعتقاد داريم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يه بارم يكي از دوستام ديد از نظر كاري به جاي خيلي خوبي رسيدم بهم گفت الان احساس خوشبختي ميكني؟! يه جوري با حسرت گفت اصلا دلم لرزيد تو دلم اينقد دعا خوندم

گفتم نه عزيزم خوشبختي ب اين چيزا ك نيست

2731
منم خیلی اعتقاد دارم واقعا هم خودم هم خانوادم خیلی ضربه خوردیمالان هم همیشه ی انگشتر فیروزه دستمه چون بنظرم ختثی میکنه اثر چشم زخم رو

اره انگشتر نگين ابي منم شنيدم

منم عشقم سر چشم زخم چشمش زدن دو روز بعد عروسی داداشش تصادف کرد الانم کماس.

عزیزم ایشالله که از کما درآد

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

منم اعتقاد دارم..قبلا اصلا اعتقاد نداشتم ولی حالا تجربه شو زیاد کردم

مثلا پوستم عین بچه ها سفت تمیز و سفید صورتی بود هرکی میدید فقط تعریف میکردو حسرت میخورد ولی الان پوستم شل شده جوش زده جاش مونده خیلی ناراحتم..

چن روز پیش شوهرم سود زیادی کرده بود و منم با خوشالی به بابام تعریف کردم دقیقا بعد ازینکه به بابام تهریف کردم دوبرابرشو از دس داد منم پشت دستمو داغ کردم به کسی چیزی بگم حتی عزیز ترین کسم

منم عشقم سر چشم زخم چشمش زدن دو روز بعد عروسی داداشش تصادف کرد الانم کماس.

اى واى من راضيه جونم الان ديدم پستتو خيلى ناراحت شدم  ان شا الله خيلى زود به هوش بياد و چشم و دلت روشن شه جانم

چشم زخم واقعا وجود داره حالا اونی که مذهبیه میگه چشم زخم اونی که علمی و روانشناسیه میگه انرژی منفی. این که دیگه یه چیز واضحیه. ولی از من به شما نصیحت سعی کنید زندگیتونو خیلی در معرض دید دیگران قرار ندید. متاسفانه این شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستا کلا همه مرزها رو از بین برده. بذارید شادیها و خوشیهاتون مال خودتون باشه به دو دلیل: اول اینکه واقعا چشم زخم وجود داره و بعد هم اینکه ممکنه یکی اون نعمتی که شما داری رو نداشته باشه و حسرت بخوره

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
يه جور غير طبيعيى شده نميدونم چيكار كنم

یاسی جان حتما حتما یه قربونی بده.حتا اگه الان نمیتونی گوسفند بکشی، یه خروس بکش.مثل آب رو آتیشه عزیزم.خودم تجربه کردم.هر روز هم صبح که از خواب پا میشی، 4قل رو بخون ان شاءالله که از شر جمیع بلاها در امان باشین