2737
2734
عنوان

ایده جالب عشقولانه وجذاب برا متفاوت شدن زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 545052 بازدید | 1389 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام کوثرجان. من دیروز این تاپیکو دیدم. خیلی گریه کردم. اخه منم یه شیطون و سورپرایز کننده یدرجه یک بودم. خییلی هم زندگیمون رمانتیک بود. اما از وقتی بچه دار شدیم کلا هورمونی و اخلاقی ریختم به هم. وقت هم ندارم. الان بچم ده ماهشه. 4سال زندگی عاشقانمون , ده ماهه متزلزل شده. وجفتمون بابتش ناراحتیم. شوهرم دیروز گفت چی شد که دیگه شاد نیستیم؟

من میخوام ب روزهای خوب برگردم. میدونم همه چی به زن بستگی داره. واگه من شاد باشم, شوهرم هم شاد میشه و عاشق تر. چندصفحه از تاپیکو خوندم. میخوام بازم بخونم و روحیه بگیرم. با خوندن همین چندصفحه هم دیشب یکم به حال و هوای اون دوران برگشتم و صبح تو بغل هم خوابیده بودیم:)

ممنون از تاپیکت

کوثرجان اگه پیاممو دیدی, بگو تو بعد از بچه چطور شدی؟

2738
گاهی لباس خواب بپوشین و مشغول ظرف شستن بشید بدون توجه به واکنشهای طفلکی شوشو.... ههههههههههههههه خی ...

وا ی آره من یه بار اینکارو کردم عالی بود، هی میگفت بیا دیگ میگفتم اااا برو اونور یه ظرف دیگ مونده نفسش رفت تا تمام شد هی خودشو میچسبوند بم😁😂