2737
2734
عنوان

شوهرم گف میخاد منو بکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بقیه رفتاراش خوبه؟ بچه داری؟ با مشاور صحبت کن

اره کلا خیلی خوبه...مثلا تااون‌ور دنیام تنها برم هیچی نمیگ یا نصف شب تنهایی بیرون برم بیخیاله...ولی دوتایی بیرون میریم میگ چرا فلانیو نگاه کردی در صورتی ک واقعا هیز نیستم شاید چشمم بخوره هیچ خیانتی هم نکردم حتی ی اشتباه نداشتم

اره کلا خیلی خوبه...مثلا تااون‌ور دنیام تنها برم هیچی نمیگ یا نصف شب تنهایی بیرون برم بیخیاله...ولی ...

میدونی حس میکنم یه تزسی توی وجودش هست یا قبل ازدواج یه ضربه ای خورده برید روانشناس انشالله درست میشه 

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)
والا انقدر خبره قتله ناموسی میاد بعید نیست حواستو جمع کن آدما حرف دلشونو تو شوخی میزنن عزیزم مراقبه ...

منم کاملا جدی گرفتم...خدارحم کنه بحق امشب...بقول دوستی توهمین تاپیک بشوهرم گفتم منم راحت میتونم تو غذات سم‌بریزم بکشمت پس مواظب خودت باش

میدونی حس میکنم یه تزسی توی وجودش هست یا قبل ازدواج یه ضربه ای خورده برید روانشناس انشالله درست میشه ...

ارع دیگ از نامزد اولش بخاطر همین چیزا جدا شد خب اونو اصلا دوس نداش ولی خب منو خیلی دوس داره