2733
2734
سلام خوبی  یه سوال درمورد مرکز اموزشی که روزانه باشه برای پسرم که 11 سالشه  اتیسم متوسط دا ...

سلام موسسه دوست اتیسم یا موسسه افرا فامیلی تماس بگیرید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم در مورد لیزر تاتو ابرو سوال داشتم

فقط برو دکتر پوست و اگه تیره باشه تاتوت میره

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2742
فقط برو دکتر پوست و اگه تیره باشه تاتوت میره

یعنی دکتر پوست انجام بشه؟من رنگش دودیه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
امیرپرهام هم هست تو برنامه؟

سلام سارا جان 

خدا قوت قلبت رو زیاد کنه به پسر زیبات سلامتی بده

لطفا اگه میشه به سوال من پاسخ بدید.

دختر من دو سال و هشت ماهه ست، بدو تولد تمام حرکاتش عادی بود سرموقع نشست، دندون دراورد، غلت زد، راه رفت، ارتباط چشمی عالی داره،  از کوچیکی برگشت به اسم داشت. و سر و صدا و اوا سازی میکرد.

من از دو ماهگی دخترم رو جلو تی وی گذاشتم تا دو زبانه باشه تا ماه قبل، دخترم قبلا تا ده میشمرد و کلمات اندک میگفت شش تقریبا سه ماه پیش حساس شدم به حرف نزدنش، بردم پیش متخصص کودکان کفت مشکلی نداره، اومدم تا الان صبر کردم اما وقتی علایم اوتیسم رو خوندم و دخترم رو امتحان کردم دیدم اکثر علایم رو داره، دخترم کفتار نداره، دستور پذیری خیلی ضعیفی داره، وقتی میگم شلوارت کو اصلا متوجه نمیشه، اما میگم بوس بده میده ،تماس چشمیش همچنان کامله، برگشت به اسمش پنجاه درصد تقریبا، اصلا به من توجه نداشت، سه هفته ست دیحیتال رو قطع کردم، بعد قطع دیحیتال توجهش به من بیشتر شده، دیروز وقتی اشاره میکردم به اشاره ام نگاه میکرد در حالیکه هفته قبل توجه نداشت،فرم بهداشت رو پرکردم از لحاظ درک خیلی پایین بود اما از لحاظ حرکتی خوب بود، دیروز یکی دو کلمه رو که قبلا استفاده میکرد و بعدا قطع شده بود دوباره به کاربرد، باهاش بازی میکردم بعد تموم شدن دوباره ازم میخواست بازی کنم

نمیدونم دخترم بی بی دیجیتال هست با علایم اوتیسم لطفا راهنمایی کنید

یعنی دکتر پوست انجام بشه؟من رنگش دودیه

اره گلم من دکتر پوست رفتم باید امتحان کنی اولین جلسه بپیک تیگه کوچیکش را

سلام سارا جان  خدا قوت قلبت رو زیاد کنه به پسر زیبات سلامتی بده لطفا اگه میشه به سوال من پاسخ ...

عزیزم به نظرم اگه با قطع تی وی بهتر شده احتمالا بی بی دیجیتاله فقط یک ماه دیگه هم صبر کن ببین چه جوری میشه

2740